Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie tylnich lamp sedan


MiSzor420

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

Wraz z kupnem B7 od początku miałem w planach zrobić coś z tylnymi  światłami bo przednie już ogarnąłem bileda. I tu jak wielu się spodziewa pojawia się problem przede wszystkim z powodu rodzaju nadwozia. Przeczytałem wszystkie możliwe tematy na tym forum i o avancie wiem już wszystko a w sedanie albo aftermarket to mi się ani trochę nie podoba, wkłady z a3 z czego gdy się dowiadywałem u osób które to robiły to się nie mieszczą tak jak z A6. I pozostała jedna według mnie najładniejsza i najlepsza opcja zrobienie samemu takich lamp.

 

Kilka osób robi takie cuda ale jako że ja lubię samemu pomajsterkować chętnie bym spróbował. Jest problem jest w tym że nie mam pojęcia skąd taki neon pozyskać. Pisałem do tych osób i co oczywiste pisali że tylko najnowsza technologia LED nic więcej. A mi zależy na konkrecie. Jedyne co znalazłem to neon flex ale to jest pod 230 v więc łatwo się domyślić że nie nie na tym mi zależy.

Może ktoś już to robił chętnie się podzielić?

Nie chce mi się uda zebrać informacje chętnie dodam foto relacje i przebieg pracy wraz z filmikiem na YouTubie

Screenshot_2023-01-16-13-03-06-210-edit_com.facebook.orca.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...