Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio samo się włącza gdy samochód jest zamknięty


Kuba5533

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegoś czasu mam problem z radiem, zauważyłem ze gdy temperatura spadnie poniżej 0 radio samo się włączy gdy samochód jest zamknięty i powiedzmy stoi w garażu i nikt przy nim nic nie robi . Radio pogra kilka minut na pełnej głośności i się wyłączy i za jakiś czas znów to sami  radio bns ma ktoś jakieś pomysły ? Mam w planach zmianę na rns-e czy to by pomogło ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja specem nie jestem, ale coś mi świta że chyba ori radio jeżeli chodzi o włączenie, wyłączenie po stacyjce, wyłączenie po czasie gdy brak kluczyka że to się komunikuje z autem po linic CAN  i może tutaj coś nie halo, niekoniecznie wina radia.... ale niech wypowiedzą się mądrzejsze osoby ode mnie w tej sprawie bo mogę się mylić....

 

Napisałeś że wpływ na to mają temperatury w okolicach zera, może coś w wiązce przy radiu gdzieś coś nie gra.... pod wpływem temp przewody się kurczą lub rozszerzają.. i może jakieś coś tam nie do chodzi czy fałszywy sygnał czy coś.... posprawdzaj...

Edytowane przez sahipp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odczytać błędy.

Może być Wiązka drzwi kierowcy do sprawdzenia przewody w harmonijce między słupkiem a drzwiami mogą być połamane. Albo mikrostycznik w zamku.  Może takie cyrki robić.

Edytowane przez nik23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...