Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja też cem od rs4!!! :kox: Ale nie za 400-coś PLN... :decayed::polew:

Hehe, za mniej niz 400-coś cięzko bedzie wyhaczyć, niedawno na ebay.de był , poszedł za 117 euro :wink4:

Opublikowano

Zauważyłem, że ciężko... :) Ale nie nie-do-dostania, bo jak widać - wcześniej ludziska pisali, że udało się kupić nawet za połowę tej ceny!

Opublikowano

240 zł :tongue4:

Opublikowano

240 zł :tongue4:

Tyle dałeś czy za tyle chcesz sprzedać?! :D

Opublikowano

tyle mnie wyszedł, choć ostatnio myślałem czy by nie zarzucić polifta :gwizdanie:

Opublikowano

tyle mnie wyszedł, choć ostatnio myślałem czy by nie zarzucić polifta :gwizdanie:

Chcesz zamienić RSa na polifta ? :shocked:

Opublikowano

jak bedziesz sprzedawał gril rs4 to wez mojego polifta to ja chętnie dopłace do rs4

Opublikowano

Nie myśl tyle, bo zostaniesz myśliwym! :decayed: Tylko zarzucaj tego po-lifta... :naughty: Bo jak coś to ja chętnie przygarnę Twój teraźniejszy grill... :evil:

Opublikowano

nie napisałem że już mi przeszło bo poluje na nowy mod do zderzaka, i w koncu będzie pasował do Rsowego grilla, bo ten Siatex zaczyna mnie drażnić :gwizdanie:

Opublikowano

Co chcesz włożyć w zderzak ? Bo sam się rozglądam za czymś żeby spasować z grillem RS4.

Opublikowano

mam pewien patent, ale muszę opchnąć parę starych gratów, aby zacząć modzić :kox:

Opublikowano

Przestań z grillem bez znaczka:/ to tak jak genialny pomysł u niektórych żeby sciągac emblematy na tylniej klapie..... beznadzieja... zresztą rób jak chcesz twój wybór.

A najlepiej to zrob jak mowił kolega wyzej jesli cie drazni znaczek z przodu pomaluj całego grilla na czarno i po sprawie.

Opublikowano

Przestań z grillem bez znaczka:/ to tak jak genialny pomysł u niektórych żeby sciągac emblematy na tylniej klapie..... beznadzieja... zresztą rób jak chcesz twój wybór.

A najlepiej to zrob jak mowił kolega wyzej jesli cie drazni znaczek z przodu pomaluj całego grilla na czarno i po sprawie.

mówisz do mnie kolego :gwizdanie:, widziałeś moją lalę :evil:, z Dibem mówimy o kratkach w zderzak a nie o grillu bez znaczka :wallbash:, także czytaj dokładniej, chyba że to nie było do mnie :wink4:

Opublikowano

Podsumowując: niech grille bez znaczka zakładają właściciele Passatów i Golfów bo tam to pasuje. Posiadacze Audi niech jeżdzą dumnie prezentując :audi: na grillu :cool1:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Pozwole sobie odgrzebac... na forum nie znaalazlem a nowego watku nie bede zaczynal. Ktos juz pytal ale nikkt nie udzielil odpowiedzi... Czy do poliftowego grilla podejdzie znaczej ze starego grilla? Moge miec nowy zamiennik z PolCaru za ok 80zl, niestety bez znaczka a ten przelozylbym z mojego starego grila, tylko czy podejdzie.

Opublikowano

Pozwole sobie odgrzebac... na forum nie znaalazlem a nowego watku nie bede zaczynal. Ktos juz pytal ale nikkt nie udzielil odpowiedzi... Czy do poliftowego grilla podejdzie znaczej ze starego grilla? Moge miec nowy zamiennik z PolCaru za ok 80zl, niestety bez znaczka a ten przelozylbym z mojego starego grila, tylko czy podejdzie.

Pasuje :good:

Opublikowano

Pozwole sobie odgrzebac... na forum nie znaalazlem a nowego watku nie bede zaczynal. Ktos juz pytal ale nikkt nie udzielil odpowiedzi... Czy do poliftowego grilla podejdzie znaczej ze starego grilla? Moge miec nowy zamiennik z PolCaru za ok 80zl, niestety bez znaczka a ten przelozylbym z mojego starego grila, tylko czy podejdzie.

Pasuje :good:

W końcu to te same OOOO. Zarówno przedlift, polift, S4, RS4 i dowolnie można je przekładać.

Opublikowano

Pozwole sobie odgrzebac... na forum nie znaalazlem a nowego watku nie bede zaczynal. Ktos juz pytal ale nikkt nie udzielil odpowiedzi... Czy do poliftowego grilla podejdzie znaczej ze starego grilla? Moge miec nowy zamiennik z PolCaru za ok 80zl, niestety bez znaczka a ten przelozylbym z mojego starego grila, tylko czy podejdzie.

Pasuje :good:

W końcu to te same OOOO. Zarówno przedlift, polift, S4, RS4 i dowolnie można je przekładać.

Nie byłbym tego taki pewien: http://img198.imageshack.us/gal.php?g=img5034p.jpg

Opublikowano

Pozwole sobie odgrzebac... na forum nie znaalazlem a nowego watku nie bede zaczynal. Ktos juz pytal ale nikkt nie udzielil odpowiedzi... Czy do poliftowego grilla podejdzie znaczej ze starego grilla? Moge miec nowy zamiennik z PolCaru za ok 80zl, niestety bez znaczka a ten przelozylbym z mojego starego grila, tylko czy podejdzie.

Pasuje :good:

Przedliftowy znaczek pasuje do polifta na 100%

Odnośnie reszty, nie wypowiadam się. Chociaż patrząc na zdjęcia można powiedzieć, że do grilla od rs-a znaczek ze zwykłego grilla nie podejdzie :disgust:

Opublikowano

Przecież ten na górze to nie ori grill stąd różnica, nie mieszajcie :cool1: Poza tym Nowak_zg kupił grill RS4 bez znaczka i przekładał do niego znaczek ze zwykłego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.