Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odczuwalne drgania po wrzucenie wstecznego i jeszcze większe na Drive


Patjak19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem ze swoją Audi 3.0 tdi ccwa+tiptronic, mianowicie po nocnym postoju gdy odpale samochód są odczuwalne drgania po wrzucenie wstecznego lub D jeszcze większe i przy ruszaniu wyrywanie, ale gdy się zatrzymam po chwili nagle jest wszystko dobrze, na rozgrzanym silniku też zero drgań przy jezdzie też, błędów ani w sterowniku silnika, ani w skrzyni nie ma. Byłem u mechanika okazało się, że dość mocno lały dwa wtryski wymieniłem wszystkie na nowe, jednak problem nie znikną, sprawdziliśmy kompresje( na zimnym) i pokazuje 26.5 do 28 Samochód jest ogólnie po sofcie i zastanawiam się czy też w tym nie szukać.

Edytowane przez Patjak19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

315 km 640 Nm. Nie ja to robiłem tylko poprzedni właściciel, nie wiem czy był też robiony soft w skrzyni. Przebieg 184 tys. Sprawdzaliśmy ją też na hamowni i soft, tam jest wszystko w porządku soft wygląda dobrze. Ogólnie okazało się, że wtrysk na 5 cyl. po odpaleniu na zimnym daje 3,4 razy większą dawkę i jak pochodzi tą chwile to wraca do normy. Wysłałem go na reklamacje i mam na dzieje, że jak się założy drugi to już tego nie będzie. Ale zobaczymy.  

Edytowane przez Patjak19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...