Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana pasów bezpieczeństwa, kompatybilność innych numerów i roczników


BartoszW

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Z racji, że przednie pasy bezpieczeństwa w moim B7 są dość brudne , w najbliższym czasie chciałbym je wymienić na inne, jednak słyszałem różne opinie na ten temat i chciałbym zasięgnąć waszej rady. Posiadam A4 B7 z 2006 roku i tutaj pojawia się pytanie czy pasy z każdego B6 i B7 będą pasowały bez problemu czy powinienem szukać pasów o identycznych numerach do obecnych? Słyszałem, że pasy o innych numerach mogą powodować błędy, bądź też naboje mogą nie zadziałać w razie potrzeby. Nie wiem jak to wszystko ma się do rzeczywistości dlatego prosiłbym o rozwianie moich wątpliwości. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montowalem pas kierowcy u siebie w B7 z B6, nie było i nie ma żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BartoszW napisał(a):

Cześć wszystkim. Z racji, że przednie pasy bezpieczeństwa w moim B7 są dość brudne , w najbliższym czasie chciałbym je wymienić na inne, jednak słyszałem różne opinie na ten temat i chciałbym zasięgnąć waszej rady

Wiesz że możesz wymienić samą taśmę ? Firmy które się tym zajmują wymienią Ci zazwyczaj na miejscu , albo jeden dzień roboczy . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BartoszW polecam Ci ten środek, radzi sobie z wszelkiego rodzaju zabrudzeniami. U siebie mam wnętrze platin hell i z pasami też sobie poradził i wyglądają jak nowe a poprzednik je nieźle usyfił.

Screenshot_20230215-145500.thumb.png.d78a6f62ffdd485a58035a32068002c1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...