Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Aktualizacja MMI i jaka wersja ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W załączniku zdjęcie wersji, nwm jaka to jest dokładnie ???

Co mogę w nim zaktualizować i jak? 

Może ktoś się tym zajmuje (Pomorskie) 

Mam też w radiu AUX ale nigdzie nie mogę go znaleźć, gdzie to może być ?

 

Co oznacza to przekreślone TMC? 

Mam też tv jak to dostroić ?

 

Q7 2006r

IMG20230217160104.jpg

Opublikowano
8 minut temu, PatrykLD napisał(a):

Co oznacza to przekreślone TMC? 

W Polsce słabo rozbudowane, dlatego przekreślone.

TV maż na pewno jeszcze analogowe a nie DVB-T czy DCB-T2 więc nie będzie działał bo wyłączono analogowe nadawanie. 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Muskel1 napisał(a):

W Polsce słabo rozbudowane, dlatego przekreślone.

TV maż na pewno jeszcze analogowe a nie DVB-T czy DCB-T2 więc nie będzie działał bo wyłączono analogowe nadawanie. 

oki dzieki, to tylko czasami gdzies w Polsce ten tmc może lapach? bo mialem zegar przestawiony a ostatnio sam sie ustawił. Wiesz moze jaka jest nazwa tego mmi ? to jest 2 2+ czy jakie? 

Opublikowano

Teoretycznie zasięg TMC powinien być w całym kraju, z tego co wypisują w różnych artykułach ale z praktykii jak widać tak nie jest.

Masz MMI 2G High i jeżeli się nie mylę ostatni update jaki był oficjalny to 55.7.0  numer części nośnika danych  8K0998961/4L0998961

Opublikowano
  • Autor

Oki, czyli wychodzi ze mogę je zaktualizować, mapy tez. Poszukam kogoś.

A aux gdzie powinien być? bo niema go w schowku, w podłokietniku tez nie widzę?

Moze byc tak ze w radiu jest ale go fizycznie nie ma?

Opublikowano
10 minut temu, PatrykLD napisał(a):

Oki, czyli wychodzi ze mogę je zaktualizować, mapy tez. Poszukam kogoś.

A aux gdzie powinien być? bo niema go w schowku, w podłokietniku tez nie widzę?

Moze byc tak ze w radiu jest ale go fizycznie nie ma?

Nie ma aktualnych map do MMI 2G, ostatnie jakie były to chyba z 2017 r., ale nie dam sobie głowy uciąć.

Aux powiem szczerze, że nie wie gdzie jest w Q7.

Opublikowano
  • Autor

Oki dzięki, bo szukałem i nie mogę znaleźć, jeśli jest w radiu to powinien gdzieś być ?

Jeszcze poszukam 

Opublikowano

Przy radiu na pewno nie jest. Jeżeli jest, to jest gdzieś wyprowadzony, podłokietnik, schowek. Skąd pewność, że w ogóle powinien być?

Opublikowano
  • Autor

No znaczy nwm czy wejście powinno być ale jak odpalam media to oprócz CD mam też AUX właśnie 

Opublikowano

Wątpie żeby było na pokładzie.

Opublikowano
  • Autor

Oki rozumiem czyli ktoś sobie włączył w mmi, 

A od czego jest to z tą niebieska wtyczka ?

IMG20230218151207.jpg

Opublikowano
  • Autor

IMG20230218151202.jpg

Opublikowano

Fabrycznie nie było w tym aucie aux. Aby mieć aux należało dołożyć dodatkowy moduł i podpiąć się światłowodem do zmieniarki (w środkowej konsoli) oraz wyprowadzić złącze aux na zewnątrz (najczęściej ze schowka).

Może poprzedni właściciej doposażył auto w aux i przed sprzedażą wymontował moduł i złącze aux.

Opublikowano
  • Autor

Oki rozumiem, a te zdjęcia wyżej co wysłałem, tam tudzież to niebieskie złącze (wtyczka) to od czego to jest ?

Opublikowano

Anteny tunera TV.

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Anteny tunera TV.

A oki rozumiem, w sumie skoro to tuner i teraz już jesteśmy na tym DVB-T coś tam to można ten tuner naprawić ? Zmienić tak żeby odbierał z powrotem tv ?

Edytowane przez PatrykLD

Opublikowano
4 minuty temu, PatrykLD napisał(a):

A oki rozumiem, w sumie skoro to tuner i teraz już jesteśmy na tym DVB-T coś tam to można ten tuner naprawić ? Zmienić tak żeby odbierał z powrotem tv ?

Z tym tunerem nic nie da się zrobić. Aby móc oglądać w dzisiejszych czasach tv musisz mieć tuner DVB-T2. Nie wiem czy da się do MMI 2G taki tuner implementować.

Opublikowano
  • Autor

To w sumie mogę sobie to wyjąć? To z tym niebieskim ? I w mmi wyłączyć sobie widok tv żeby było tak elegancko 

Opublikowano

To nie tak prosto sobie coś wyjąć. System MMI to MOST i wszystkie urządzenia połączone są ze sobą nie tylko miedzianymi przewodami ale także światłowodem. Przerwanie obwodu (wyjęcie któregoś z tych urządzeń) będzie skutkowało wywaleniem błędu i ograniczeniem działania systemu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.