Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temperatura na komputerze


Carlm

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Mam problem z czujnikiem temperatury, za kierownicą pięknie pokazuje +8 stopni dzisiaj, a na wyświetlaczu media po lewej ładnie zegar , a obok pokazuje LO celsjus zamiast właściwej temperatury. Mogłem coś popsuć w zielonym menu ale nie wiem gdzie szukać, pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzebałeś coś w zielonym menu?

Uzupełnij proszę poprawnie profil bo nie wiadomo o jakie auto, rocznik itp.chodzi.

Jakie masz MMI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Grzebałeś coś w zielonym menu?

Uzupełnij proszę poprawnie profil bo nie wiadomo o jakie auto, rocznik itp.chodzi.

Jakie masz MMI?

Audi A4 B8 na początku miałem problem z zapamiętywaniem stacji radiowych, zmieniałem ustawienia w zielonym ale bez powodzenia, ostatecznie okazało się, że kabel wzmacniacza był przerwany. Po wszystkim jednak został mi ten jeden problem z tą temperaturą, jest tylko udogodnieniem, chciałbym aby działało jak należy. Ta temperatura nieszczęsna. Nie wiem czy rozwiązanie znajdę w zielonym, może ktoś z Was takie doświadczenie już miał i jest w stanie wskazać jakieś rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

 I nadal nie wiadomo jakie masz MMI, rok produkcji auta itp...

Wybacz za takie informacje na raty. Produkcja 2011 rok, a MMI jak na zdjęciu.

 

Próbujemy naprawić dokładnie to co jest na zdjęciu. LO stopni Celsjusza obok zegarka cyfrowego.

EEAEA76B-EF56-46F3-902C-99CE349EB4E8.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz klimatyzacjię?

Z pewnością jednostrefową. To wskazanie temperatury nie jest temp. zewnętrzną, tylko temperaturą ustawioną na panelu klimatyzacji. Przekręć pokrętło temperatury w prawo (na wyższą temp.) to się zmieni. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Jaką masz klimatyzacjię?

Z pewnością jednostrefową. To wskazanie temperatury nie jest temp. zewnętrzną, tylko temperaturą ustawioną na panelu klimatyzacji. Przekręć pokrętło temperatury w prawo (na wyższą temp.) to się zmieni. 

Ależ głupota, na pewno jest że to ustawienie klimy. A podejrzewaliśmy coś poważniejszego… dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...