Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak wzmacniacza / subwoofera fabrycznie w bagażniku, niesprawne tylne głośniki


BartoszW

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Moja B7 to wyjątkowo wybrakowany egzemplarz wyprodukowany w Belgii. Do jednego z braków zalicza się fabryczna nieobecność wzmacniacza i subwoofera w bagażniku. Wiąże się to też z tym, że nie działają tylne głośniki w drzwiach, uprzedzając pytania, głośniki są obecne (zdejmowałem boczki, sprawdzałem).

W związku z tym przychodzę z pytaniem i prośbą o porady co powinienem dołożyć (wszelkie wiązki, części itp itd) gdzie i jak je podłączyć, pociągnąć, zaprogramować tak aby wprawić tylne głośniki w życie.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Wszystko zależy od tego jskie masz radio.

Concert 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To radio napędza tylko przód pasywnie. Aby napędzić z tego radia  tył, system musi być aktywny.

Ty masz w aucie tylko pasywny system, czyli albo musisz dołożyć wiązki i wzmacniacz albo zmienić radio na nie OEM, które napędza przód i tył pasywnie (z kostki ISO).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

To radio napędza tylko przód pasywnie. Aby napędzić z tego radia  tył, system musi być aktywny.

Ty masz w aucie tylko pasywny system, czyli albo musisz dołożyć wiązki i wzmacniacz albo zmienić radio na nie OEM, które napędza przód i tył pasywnie (z kostki ISO).

Zgadza się. Chciałbym zostawić obecne radio, więc pytanie polega na tym, że nie wiem czego dokładnie potrzebuję poza wzmacniaczem i subwooferem. Jakie konkretnie wiązki nabyć i gdzie następnie je podłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj dobrze na forum, bo temat był wiele razy poruszany i wszystko jest już opisane. Retrofity zarówno z systemem częściowo aktywnym jak i z system Bose.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...