Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM


Dibo

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej żeby keżor takich patentów nie zdradzał na forum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej żeby keżor takich patentów nie zdradzał na forum :decayed:

tylko dach był uchylona a nie odchylony do góry ;) tak że kij wsadziliśmy do środka i klamke pyk dwa razy i poszło . taki urok audi ;) bo wiem że w vectrze mojego taty nie dało sie od środka za klamke otworzyć jak auto było zamknięte :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi chodziło właśnie o odchylenie do góry :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi chodziło właśnie o odchylenie do góry :cool1:

to myśle że drewniany styl od miotły dałby rade , ale już nic nie pisze bo mnie za złodzieja weźmiecie :D po prostu raz sie kumplowi zatrzasnęły kluczyki i tylko takie narzędzie mieliśmy pod ręką :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dibo, chyba nie wiesz co piszesz z tą skórą bez klimy... Ja mam odłączoną sprężarkę i w słoneczne dni szukam cienia żeby mi się jajka nie ścięły po wejściu do samochodu.

ale uchylony dach naprawde dużo daje , ja do tego mam jeszcze srebre auto to tak nie łapie słońca, ale jak zostawie uchylony dach w pełnym słońcu to da sie wejść praktycznie odrazu do auta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dibo, chyba nie wiesz co piszesz z tą skórą bez klimy... Ja mam odłączoną sprężarkę i w słoneczne dni szukam cienia żeby mi się jajka nie ścięły po wejściu do samochodu.

ale uchylony dach naprawde dużo daje , ja do tego mam jeszcze srebre auto to tak nie łapie słońca, ale jak zostawie uchylony dach w pełnym słońcu to da sie wejść praktycznie odrazu do auta.

O to mi chodzi :good: Poprostu jakaś cyrkulacja powietrza jest i nie ma takiego skwaru i duchoty po otwarciu drzwi. mA4ciek zostaw sobie auto na jakiś czas z zamkniętym a potem uchylonym dachem to poczujesz różnicę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje :good:

ja to do siebie jak wejdę po dłuższym staniu na słońcu teraz to od razu szyby otwieram i się rozpędzam żeby wywiało tą duchotę bo powietrza nie idzie złapać... :blink:

aż się boję pomyśleć co będzie jak wrzucę skórkę przy moim kolorze auta :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy podobny kolor także nie bój się i wrzucaj :naughty: Najwyżej będziesz miał wymuszony kolejny mod: szyberdach :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przyznam Dibo że szyber mi się marzy :gwizdanie:

ale będę zmieniał podsufitkę to może wówczas o tym pomyślę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz rezał szyber to odrazu zrób sobie carbonowy dach :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele zależy od koloru i całokształtu samochodu jak jest zrobiony. Chociaż przyznam że przy naszych kolorach carbon może tak sobie wyglądać :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie tak ale mi się mimo wszystko carbony i matowe kolory w tych autach nie widzą... :mysli:

dobra spadam zmieniać zawias.. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał rezać climatronic to odrazu wrzuciłbym 1.8T albo 2.7BiT :kox: O quattro nie wspominam :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał rezać climatronic to odrazu wrzuciłbym 1.8T albo 2.7BiT :kox: O quattro nie wspominam :slina:

ja bym najpierw jednak w klime topil kase :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał rezać climatronic to odrazu wrzuciłbym 1.8T albo 2.7BiT :kox: O quattro nie wspominam :slina:

ja bym najpierw jednak w klime topil kase :good:

To nie o to chodzi. Tylko jak miałbym mu wkładać klimę to lepiej poszukać 1.8T z klimą i już całość zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...