Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koszt wymiany skrzyni


Renata_Audi A4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam pytanko czy orientuje się ktoś jaki jest koszt wymiany skrzyni w Audi A4  B8(automat). Samochód trzęsie się na postoju, np ja czerwonym świetle. Ale gdy wciśnie się Parking jest wszystko Ok. Pozdrawiam. Renata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co wymieniać skrzynie skoro to może być dwumasa, podjechać do mechanika na weryfikację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Niemczech, samochód był w salonie Audi. Zostało ,,coś” wbudowane w skrzynie, rachunek 3 tys euro i nic nie pomogło ?‍♀️. Usłyszałam ze „ten Model tak ma i będzie trzęsło bo ma tylko 150 PS „?Uważam ze nasi Polscy mechanicy znają się dużo lepiej i oczywiście naprawa w Polsce będzie dużo tańsza. Podobno to nie jest dwumasa bo dwumase się słyszy. Może to oczywiście być tez tylko sprzęgło (samochód ma 180tys przebiegu) lub elektronika skrzyni. Planuje za dwa tygodnie urlop w Polsce i będę musiała podjechać do dobrego mechanika ale wcześniej chciałam się zorientować jaka kwota wchodzi w najdroższej opcji czyli wymianie skrzyni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno powiedzieć może być około 16k - trzeba dzwonić do PL i pytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Renata_Audi A4 napisał(a):

Ok, dzięki i miłego dnia życzę 

Zaraz, zaraz - skontaktuj się z Youtuberem "Piter zrób to sam". Jest specem od automatycznych skrzyń, ogarnia ich temat bardzo dobrze.

Przedstaw sprawę zapewne pomoże . Też pracował w Niemczech obecnie już chyba przeniósł się do PL i ma własny warsztat ,zapytaj to nic nie kosztuje.

Niemieckie dzbany Cię nieżle naciągneły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...