Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z poziomowaniem bixenonów


PrezesPolastu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od roku jestem posiadaczem audi a4 b8 avant z światłami bixenon jednak od jakiegoś tygodnia mam z nimi problem. Mianowicie mam stałą drogę do pracy do której jeżdżę codziennie, po drodze zabieram kolegę i w momencie gdy zatrzymuje samochód pod jego domem światła za każdym razem zmieniają swoją pozycje i "świecą w niebo" i utrzymują się do momentu aż dojadę do skrzyżowania i ponownie zatrzymam samochód i w tym momencie światła wracają do prawidłowej pozycji.

W dalszej części drogi nie mam żadnych postoi więc wszystko jest ok jednak taki schemat jest powiedzmy 3/5 z moich przejazdów. I tutaj moje pytanie czy da się coś z tym zrobić podłączając np VCDS (niestety przez najbliższe 3 dni nie będę miał do niego dostępu) czy jednak wina leży po stronie czujnika poziomowania świateł. Przyznam się że pierwszy raz mam do czynienia z tego typu światłami więc nie bardzo wiem od czego zacząć żeby naprawić usterkę ... z góry dzięki    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Podłącz pod vcds, wykonaj pełny autoscan i go tu wrzuć.

2. Jeżeli nie ma zapisanych błędów należy przyjrzeć się jakie wartości  podają czujniki samopoziomowania. 

3. Ewentualnie wykonać nastawy podstawowe.

 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...