Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wspólny wyjazd do Bukowiny 2023

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. 

Jakieś plany kto i o której wyjeżdża?

Można się gdzieś spotkać i polecieć na kilka aut:hi:

Opublikowano

A jedziesz przez Wrocław ?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Rob@k napisał(a):

A jedziesz przez Wrocław ?

A Ty prze Kielce:laughing2:

Zawsze można się ugadać już gdzieś bliżej BT. 

Opublikowano
21 godzin temu, Rob@k napisał(a):

A jedziesz przez Wrocław ?

Ja będe jechał przez Wrocław...

Opublikowano
2 godziny temu, WojtekA6C7 napisał(a):

Ja będe jechał przez Wrocław...

Będziemy we Wrocławiu koło 8

Opublikowano
W dniu 25.03.2023 o 11:01, Adam87 napisał(a):

Siema. 

Jakieś plany kto i o której wyjeżdża?

Można się gdzieś spotkać i polecieć na kilka aut:hi:


O której ruszacie z Kielc ? 

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, Michu1996 napisał(a):


O której ruszacie z Kielc ? 

Pisałem z Karolem i w sumie wychodzi koło południa. Jeszcze do dogadania konkretnie koło której. 

Opublikowano
31 minut temu, Adam87 napisał(a):

Pisałem z Karolem i w sumie wychodzi koło południa. Jeszcze do dogadania konkretnie koło której. 

 

My chcemy jakoś rano, ale bliżej wtorku będę wiedział co i jak :)

Wtedy możemy dogadać godzinę i lecieć razem ewentualnie ;)

Opublikowano
  • Autor

No to elegancko:hi:

Może jeszcze ktoś się przyłączy?

Opublikowano
6 godzin temu, Rob@k napisał(a):

Będziemy we Wrocławiu koło 8

Trochę za wcześniej dla mnie,  planuje tam być koło 11 dopiero...to widzimy się na miejscu ?

Opublikowano
28 minut temu, WojtekA6C7 napisał(a):

Trochę za wcześniej dla mnie,  planuje tam być koło 11 dopiero...to widzimy się na miejscu ?

Spoko to do zobaczenia na miejscu

Opublikowano

Podmuch zimy wkroczy do Polski. Temperatura spadnie do -10 stopni. W prognozach śnieg i krupa śnieżna
Takze trzeba wrzucic zimówki 16 stki ?

 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, wrclaguna napisał(a):

Podmuch zimy wkroczy do Polski. Temperatura spadnie do -10 stopni. W prognozach śnieg i krupa śnieżna
Takze trzeba wrzucic zimówki 16 stki ?

 

Aż do -10⁰C???? 

Trochę sporo...

Opublikowano
35 minut temu, wrclaguna napisał(a):

Fota ?



obraz.png.b63c3186045e9a9d914ebe77f2c26943.png

Nice:decayed:

Opublikowano

Wrzucam letnie :banan:

Opublikowano
13 godzin temu, Adam87 napisał(a):

Aż do -10⁰C???? 

Trochę sporo...

Do piątku przejdzie ???

Opublikowano
5 godzin temu, K4rol81 napisał(a):

Do piątku przejdzie ???

Też mi się tak wydaje. Czwartek-piątek będzie około 10 stopni i to wszystko popłynie 

Opublikowano
3 godziny temu, s3ns napisał(a):

Też mi się tak wydaje. Czwartek-piątek będzie około 10 stopni i to wszystko popłynie 

Z dróg na pewno , póki co jest tak :decayed:

FireShot Capture 036 - abc - rafalraczynski.com.pl.png

Opublikowano
  • Autor

Zimowo:lol1:

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.