Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W lampach Full LED A4 B9 za nisko świecą długie


nalbandian23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem, ściągnąłem sobie A4 po szkodzie z przodu, kupiłem między innymi używane lampy full LED z modułami, pojechałem po naprawie na konwersję i kodowanie. Wszystko byłoby super, jednak jest jeden problem. Lewe światło drogowe świeci za nisko. Światła mijania wyregulowane na stacji diagnostycznej świeca dobrze. Prawe drogowe też świeci normalnie a lewe znacznie za nisko. Pytanie czy da się to jakoś ustawić komputerowo czy jest coś nie tak z sama lampa? Może ktoś miał podobny problem? Nie ma oddzielnej manualnej regulacji świateł drogowych, poniżej zdjęcie jak świeca krótkie i długie. U mnie to zawsze musi być jakiś nietypowy problem...

IMG_20230326_191329.jpg

IMG_20230326_191339.jpg

Edytowane przez nalbandian23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak obie EU prawa świeci dobrze, oprócz tego jednego długiego światła do jazdy dziennej, kierunki, wszystko ok

Edytowane przez nalbandian23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampa po stronie kierowcy albo za nisko osadzona (przykręcona) albo strona pasażera za wysoko. Lampy muszą być tak samo wysoko zamocowane. Dopiero wtedy można regulować wiązkę światła mijania. Wiązki świateł drogowych nie można ustawić gdyż nie ma możliwości regulacji. Tylko światła mijania mają śruby regulacyjne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za pomoc, czyli męczę warsztat co naprawiał a nie elektryka od kodowania. Dam znać czy udało się to poprawić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, nalbandian23 napisał(a):

Wielkie dzięki za pomoc, czyli męczę warsztat co naprawiał a nie elektryka od kodowania. Dam znać czy udało się to poprawić 

Kodowania nie mają nic wspólnego z wysokością świecenia świateł drogowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...