Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dystanse do kół.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc wszystkim. Mam pytanie odnosnie dystansow. Czy to prawda ze po zalozeniu dystansow piasty szybciej siadaja , lozyska kol , tuleje  no i ze trzeba robic zbieznosc kol. Pytam bo chce kupic drugi zestaw kol jako letnie tylko ze jest ET 40 a mam ET29 takze musialbym zlozyc te dystanse. No ale jak to tyle skutkow ubocznych to raczej bede szukal cos w okolicy ET30. Ktos ma jakies doswiadczenie w tym temacie?

Opublikowano

Nie zauważyłem żadnych skutków ubocznych , po za tym będziesz ich używał pół sezonu.

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, dekiel 13 napisał(a):

Nie zauważyłem żadnych skutków ubocznych , po za tym będziesz ich używał pół sezonu.

 

A co ze zbieznoscia? Bo co pol roku ustawiac zbieznosc to tez niezla jazda.

Opublikowano
8 minut temu, tom.1 napisał(a):

 

A co ze zbieznoscia? Bo co pol roku ustawiac zbieznosc to tez niezla jazda.

Po co chcesz ją ustawiać?

Opublikowano
59 minut temu, tom.1 napisał(a):

 

A co ze zbieznoscia? Bo co pol roku ustawiac zbieznosc to tez niezla jazda.

Zbieżności nie ustawia się przy zastosowaniu dystansów. Jedyne co musisz to zastosować dłuższe o szerokość dystansów śruby.

Opublikowano
1 godzinę temu, tom.1 napisał(a):

Czesc wszystkim. Mam pytanie odnosnie dystansow. Czy to prawda ze po zalozeniu dystansow piasty szybciej siadaja , lozyska kol , tuleje  no i ze trzeba robic zbieznosc kol. Pytam bo chce kupic drugi zestaw kol jako letnie tylko ze jest ET 40 a mam ET29 takze musialbym zlozyc te dystanse. No ale jak to tyle skutkow ubocznych to raczej bede szukal cos w okolicy ET30. Ktos ma jakies doswiadczenie w tym temacie?

tak to prawda, zmienia się przecież fabryczny, zaprojektowany punkt podparcia - po założeniu dystansu on się przesuwa... -  to jest bez sprzeczny fakt, druga strona medalu no ludzie wstawiają dystanse i nie płaczą.. musisz sam zadecydować tyle ile zwolenników tyle przeciwników, wygląd vs trwałość... wszystko zależy, ile jeździsz, z jaką wagą jeździsz i po czym... jeden nie odczuje różnicy a drugi tak...

Edytowane przez sahipp

Opublikowano

Równie dobrze należałoby robić geometrię przy każdorazowym zapodaniu szerszych opon przy tym samym ET.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.