Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czerwona skrzynka bezpieczników pobór prądu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, ktoś pomoże rozwiać problem? Auto się nie usypia i pobór wynosi 4ah, z tego co wywalczyłem z bezpiecznikach wina jest w czerwonej skrzynce bezpieczniki 30a nr 8 i 10. Po wyjęciu spada pobór do 0.20a 

Z opisów na necie znalazłem ze jest to komputer sterujący 1. 
Ktoś pokieruje dalej ? ?

FAE5843E-E321-4260-9282-A61608CB6DA3.jpeg

Opublikowano

Podepnij auto pod komputer diagnostyczny i sczytaj błędy. Być może jest coś zapisane.

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Podepnij auto pod komputer diagnostyczny i sczytaj błędy. Być może jest coś zapisane.

Problem taki ze coś załącza pompę obiegowa układu chłodzenia. Słychać cykanie podczas załączenia w module komfortu. Jak auto zostanie na ręcznym to w tym samym momencie zapala się oświetlenie ręcznego i kontrolka ręcznego na desce. Wypinalem ECU ale nadal coś uruchamia moduł komfortu i pobór jest 5-6a spada do 1a i znów się uruchamia i tak w kółko. Po wyjęciu bezpiecznika nr8 z brązowej skrzynki od strony pasażera pobór prądu spada do 1ah. Te błędy już od dwóch lat mam. Silniki klapy padły i nie ma kiedy zrobić, charisma tez jest od zawsze, a od klimy chłodnica padła 

CA4E4ED6-950E-4369-871B-6D1031365D39.jpeg

CA534A01-4802-4730-82C9-82B3CDC46037.jpeg

328E8687-84A3-4F8B-A8B5-D9984463445B.jpeg

0E9F1EC3-95A1-41C9-8EFE-BC0D10F1ECCB.jpeg

F36F5D17-022A-4F4A-B17F-98ABBAA23877.jpeg

Opublikowano

Na przyszłość wrzuć pełny autoscan w formie pliku .txt a nie zdjęcia.

Możliwe, że brak komunikacji z modułem tylnej klapy ma z tym coś wspólnego.

 

 

 

Opublikowano
  • Autor

Ok sorry ale byłem u znajomego mechanika a brak dostępu do neta. 
modul tylnej klapy jest oddzielnie czy jest to już w module komfortu ? A gdyby go wykodować ? Wcześniej nie miałem z tym żadnego problemu. Niby lampka od przycisku elektrycznej klapy zapala sie wraz z cyknieciem. 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Na przyszłość wrzuć pełny autoscan w formie pliku .txt a nie zdjęcia.

Możliwe, że brak komunikacji z modułem tylnej klapy ma z tym coś wspólnego.

 

 

 

Jest to oddzielny moduł ?

Opublikowano

Tak, masz na autoscanie, sterownik 6D nie może być osiągnięty. Zgodnie z autoscanem powinieneś mieć elektryczną tylną klapę i co za tym idzie sterownik.

Opublikowano
  • Autor

Problem rozwiązany, przyczyna była konsola oświetlenia, po wypięcia auto się normalnie się usypia. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.