Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Potrzebny schemat lampki podsufitki Audi A5


Topsmok

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Fazii, mam podobne pytanie ale do A5 coupe sline model 2011-2016.

Pomomo ze s-line to lusterko wewnetrzne mialem zwykle i teraz je wymieniam na fotochrom. Chcialbym je w miare poprawnie podpiac. Mam kostke 8 pinowa w lusterku, 1 to (+), 2 to (-) tyle ogarnalem. Oryginalnie mam czujnik zmierzchu i deszczu ale brak czujnika wilgotnosci.

Lusterko od tylu ma chyba czujnik zmierzchu tez i zastanawiam sie czy da sie to jakos pospinac w calosc. Chcialbym zasilanie podpiac w podsufitce gdzie sa lampki i ew. wpiac sie do modulu komfortu zeby sie nie sciemnialo na wstecznym ale to nie takie istotne.

Czy mozesz mi pomoc?

 

Pozdr.

Zbyszek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Topsmok napisał(a):

Pomomo ze s-line to lusterko wewnetrzne mialem zwykle i teraz

Tak czysto dla informacji.

To, że masz s-line nie znaczy, że masz wszystko na pokładzie. Lusterka nie są elementem wyposażenia s-line, a dodatkowym elementem  wyposażenia, które podobnie jak dużą liczbę innych  elementów należy wybrać odpłatnie przy konfiguracji auta. Ludzie myślą, że jak mają naklejkę s-line to wszystko musi być na pokładzie. Otóż nie. Poczytaj tu na forum co wchodzi w skład wyposażenia s-line bo jest bardzo dobrze opisane:wink:

 

Co do lusterka to istnieje już temat, w którym wszystko jest opisane (montaż i działanie). Wystarczy poszukać.

 

https://a4-klub.pl/topic/193629-montaż-i-działanie-wewnętrznego-lusterka-fotochrom-2008-2012/

 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...