Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Manetka z A6 do B5 podejdzie?


Raresz Fochatek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przekładam poł-fis na full fis, jager na vdo. Byłem dziś na szrocie i szukałem manetki do FIS ale nic nie znalazlem, wiec wzialem jakas inaczej wygladajaca manetke prawdopodobnie z C5(lub passata?). Ma inaczej wygladajaca regulacje tempa wycieraczek, ma oba przyciski od FISu i przycisk resetu. Jest szersza niz w B5 była. Nie mam fotki i nie mam jak po nia teraz isc zeby zrobic zdjecie ale pewnie wiecie o ktora chodzi. Da sie ja tak samo zamontowac w B5 zeby obslugiwala FIS i wszystko banglalo? Czy jednak musze szukac z B5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przeróbek i rozkręcania pajaka nie dopasujesz , mozesz próbować same ramię przełożyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy ale raz ze mi sie nie podoba to ze jest grubsza a dwa ze i tak musze zamowic z PL licznik(dla obudowy) wiec w sumie moge i manetke sprobowac dorwac ?

 

P.S. jak robie przekladke z pol fis na full fis, zamiast drutowac szara kostke moge po prostu kupic gotowa wiazke z polifta z szara kostka i nie bede musial nic przerabiac? Czy to nie tak dziala?

Edytowane przez Raresz Fochatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli gotową wiązkę z polifta? Szara wtyczka jesr włączona wiązkę deski takze nie wiem jak chciałbys to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2023 o 23:34, Banan napisał(a):

Co masz na myśli gotową wiązkę z polifta? Szara wtyczka jesr włączona wiązkę deski takze nie wiem jak chciałbys to zrobić.

 

Tzn mi sie wyobrazalo to tak, ze dlatego ze mam tylko 2 kostki zielona i niebieska, musze dorabiac szara ktora byla w aucie z tym licznikiem full fis. Tzn tak mi sie to wyobrazalo i sie zastanawialem czemu by nie przelozyc calej tej wiazki? Bo szczerze mowiac szukam sposobu jak tu ominac cala zabawe z kabelkami bo jestem w to slaby. No ale jak trzeba to trzeba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez szara wtyczka to 3 masy , piny do manetki i do radia - to wszystko, co to za kabelkologia , jak chcesz znajdź na Facebooku Damian Wens , on moze przygotuje ci taka wtyczkę z wiązką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Banan napisał(a):

Przeciez szara wtyczka to 3 masy , piny do manetki i do radia - to wszystko, co to za kabelkologia , jak chcesz znajdź na Facebooku Damian Wens , on moze przygotuje ci taka wtyczkę z wiązką.

 

Hehe ja wiem, ze dla Cb to pewnie proste. Tak samo jak dla mnie kiedy tlumacze kumplowi jak postawic linuksa z linii komend ? bo to np dla mnie tez proste a on sie na mnie patrzy jakbym w jezyku kosmitow do niego gadal ?

 

Nie no poradze sobie z ta wtyczka jakos ? tak sie zastanawialem tylko czy mozna cala wiazke przelozyc po prostu ;d

Jest na YT jak gosc to robi wiec powinno jakos pojsc.

Edytowane przez Raresz Fochatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...