Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Klima napełniona 6 miesiecy temu i teraz leci ciepło


tomcioskinny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z klimą w A4 1.9 Tdi 6 miesiecy temu napełniłem i teraz jak włączyłem na LO i max nawiew leci ciepłe powietrze. W ciągu 3 lat napełniałem już 4 razy i za każdym razem po paru miesiacach leci ciepłe powietrze zamiast chłodzić. Co to może być tam gdzie mi napełniają wpuścili ten płyn swiecacy i patrzyli przez okulary czy gdzieś nie leci i stwierdzili ze jest wszystko Ok ale nie jest bo po napełnieniu po paru miesiącach jest skwar w aucie i leci ciepłe powietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba niebardzo się postarali,jedz do nich z reklamacją,muszą wykryć usterkę-to ich praca :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba niebardzo się postarali,jedz do nich z reklamacją,muszą wykryć usterkę-to ich praca :hi:

Dokładnie tak nie daj się robić w jajo :good:

Dodatkowo niech Ci sprawdzą układ może masz wyciek bo coś często nabijasz tą klimę :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile czynnika Ci dobijają przy napełnianiu?

Sprawna klima może przez rok "wydoić" chyba do 40% czynnika - jeśli śmigasz praktycznie non-stop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

profesjonalnie to powinni nabić czynnik z kolorantem i po przejachaniu 1000km spr czy nie ma rozszczelnień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być możę masz nie szczelny układ.Jak będziesz teraz nabijał klime to zrób tak jak Ci Cristoforo radził.Nabij czynnikiem koloryzującym.Jeśli dobrze pamietam to jak jest gdzies nieszczelny układ to widać będzie czerwone plamy...(nie pamietam już dokładnie jaki kolor wychodzi :mysli: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

profesjonalnie to powinni nabić czynnik z kolorantem i po przejachaniu 1000km spr czy nie ma rozszczelnień

A czy jest takie cos jak test climatronika, moze tam by coś wyszło podpowiadali mi że to jakas klapka może być zacięta i cały czas leci ciepłe powietrze, że jakiś zawór mam do wymiany, już sam nieiwem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...