Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czyszczenie wtryskiwaczy tec2000 bezpośrednio z puszki


Viplock

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy ktoś z forum czyścił wtryskiwacze środkiem typu tec2000 bezposrednio? Tzn podłączył węża zasilającego do puszki ze środkiem i powrót też do puszki tzw obieg zamkniety i czyścił na samym preparacie? Znalazłem instrukcję jakbto zrobić tylko pisze ze jak się ma pompe wstępną to trzeba odłączyć bezpiecznik od tej pompy. Nie wiem czy audi ma taką pompę. Wstawiam Link do strony. 

WWW.GOOGLE.COM

Dwulitrowe TDI. Jednostka napędowa, która króluje na polskich drogach. Zaniedbana potrafi...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie w b7 czysciłem w ten sposób wtryski.

Zadnego bezpiecznika nie odłączałęm tylko zrobiłem tak jak masz tam na zdjęciu czyli z filtra odpiąłem przewod zasilający do silnika i powrót z silnika a na filtrze kawałkiem węzyka zamknąłem obieg.

Przewodów z i od silnika nie wkładałem do puszki tylko zawartość jej wlałem do słoika tak aby widzieć ile płynu zostało a co z tym idzie wiedziałem kiedy wyłączyć silnik przed zapowietrzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki silnik miałeś w b7 bo w artykule pisze że w starszych wersjach diesli nie było dodatkowej pompy paliwa a w b8 chyba jest ale nie jestem pewien na 100 procent i dlatego fajnie by było o odpowiedź kogoś kto robił to z b8 2.0 tdi. Ale dziękuję za odpowiedź i radę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...