Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Doposażenie A4 B8 w Auto Hold


bespartyjny

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli już było to przepraszam. Pytanie: czy jest jakaś wiedza czy da się dołożyć auto hold do sterownika ABS o numerze

8k0614517EE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyszukiwarki używałeś zanim utworzyłeś kolejny temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Muskel1 napisał(a):

A wyszukiwarki używałeś zanim utworzyłeś kolejny temat?

Bardzo mi pomogłeś dziękuję. Jeśli znasz odpowiedź wystarczyło odpowiedzieć że tak zadziała albo nie nie zadziała i wypieprzyć mój temat niepotrzebnie założony. Przeprosiłem specjalnie na początku ponieważ nawet trudno wymyślić frazę jaką miałoby wyszukać żeby trafić na dokładnie mój problem. Tak próbowałem wyszukiwarki nie udało mi się czy teraz będziesz tak miły i pomożesz? Jeszcze słabo się tu poruszam 🤕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo szukałeś.

Tu masz temat, który od lat istnieje na  forum.

 

Dodatkowo można powiedzieć, że da się doposażyć do wszystkich sterowników ABS obsługujących TPMS, czyli w pojazdach mających kody wyposażenia 7K1 lub 7K6. Sprawdź czy masz taki po rozkodowaniu VIN.

 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Słabo szukałeś.

Tu masz temat, który od lat istnieje na  forum.

 

Dodatkowo można powiedzieć, że da się doposażyć do wszystkich sterowników ABS obsługujących TPMS, czyli w pojazdach mających kody wyposażenia 7K1 lub 7K6. Sprawdź czy masz taki po rozkodowaniu VIN.

 

Dziękuję. Mimo użytych sarkazmów. Ten artykuł znalazłem na dzień dobry który tu jest nie od 2012 roku kropka jednak w wykazie pomp ABS nie ma mojego numeru dlatego zapytałem amen 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Słabo szukałeś.

Tu masz temat, który od lat istnieje na  forum.

 

Dodatkowo można powiedzieć, że da się doposażyć do wszystkich sterowników ABS obsługujących TPMS, czyli w pojazdach mających kody wyposażenia 7K1 lub 7K6. Sprawdź czy masz taki po rozkodowaniu VIN.

 

Mam 7k0 i nie mam zamontowanych czujników ciśnienia w oponach jednak mam funkcję ruszania pod górkę, ponieważ zauważyłem tą i znam temat zatrzymując się na hamulcu pod górkę puszczam hamulec to przez chwilę pompa trzymam i auto jeśli nie ruszę to potem puszcza i zaczyna się auto ztaczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą artykuł i przepis na montaż auto hold jest super przygotowany szacunek. Gdyby tak było uaktualnienie na dzień dzisiejszy po tylu latach to bym znalazł być może swój sterownik pompy ABS i nie robiłbym zamieszania może dla was to jest wszystko takie bardziej oczywiste i łatwiej się tu poruszacie a dla mnie jest to akcyjne działanie. Pozdrowienia dla wszystkich 🤜🤛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bespartyjny napisał(a):

Mam 7k0 i nie mam zamontowanych czujników ciśnienia w oponach

Nawet gdybyś miał TPMS i kod 7K, nie miałbyś czujników w kołach, gdyż w B8 TPMS jest pasywny, czyli obliczany poprzez sterownik ABS na podstawie prędkości obrotowej kół i obwodu toczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem dziękuję po prostu tylko chciałem być precyzyjnie przekazać co mam w moich danych. A tak dla potomnych to moja pompa ABS sterownik jej obsługuje bez problemu autohold bo dowiedziałem się z innego źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...