Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1 Maja Belgia otworzyła rynek pracy dla Polaków


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

1 maja Belgia otworzyła rynek pracy dla polaków :good: może ktoś się wybiera do belgi szukać pracy to tu może znaleźć sporo wiadomości http://www.belgia.net/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spota jak najbardziej możemy organizować naprawdę przydał by się :mysli: może ktoś z klubowiczów mieszka w belgi albo przebywa tymczasowo to możemy coś pomyśleć :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak juz sie wybieracie, to jedźcie na Pólnocny-zachód kraju. To tzw. zamozniejsza część kraju. Wiekszość firm właśnie tam jest skupiona.

Samej Brukseli bym unikał. Tam już od dawna jest pełno Polaków a i konkurencja na rynku pracy bardzo duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w Antwerpii jest cos ciekawego jesli chodzi o akomodacje i o prace??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Antwerpii jest bardzo duży port, a co sie z tym wiąże różnych firm i fabryk jest również dużo.

Na pewno też jest sporo Polaków, bo w samej Antwerpii jest nawet polska dzielnica.

A co do rynku pracy nie odpowiem, bo nie wiem.

W Brukseli mam znajomego na jednej firmie, także jakieś relacje mi zdaje czasem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruksela Antwerpia wszędzie jest tyle samo Plaków podobnie jak i w mniejszych miastach w każdym większym zakładzie i firmie pracują Polacy normalne jest że w dużym mieście więcej się spotyka polaków czy polskich sklepów,normalne że więcej mieszka polaków na gorszych dzielnicach bo chodzi o cenę mieszkań ,ale takich typowych dzielnic polskich jeszcze nie ma jeśli chodzi o prace to jest kryzys od stycznia do kwietnia w całej belgi zbankrutowało 800 firm :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie między 9-11%

czy bogate ja wiem... utrzymuje się z kasy UE tu są siedziby i mają największy port morski w EUROPIE (ANTWERPIA)

co zarazem jest największy przemyt diamentowy narkotyków itp gdzie większość polityków i ludzi na stanowiskach jest zamieszanych w rożne afery,ale co mówią Belgowie to już tej machiny nikt nie jest w stanie zatrzymać

np.przedział podatkowy jeśli zarabiasz brutto więcej niż rocznie 34500 euro jest 50% PODATKU więc muszą kombinować i tak naprawdę są tu więksi kombinatorzy nisz w polsce :mysli:

nawet ostatnio zamordowali jakiegoś kapitana statku który był polakiem policja stwierdziła że na tle rabunkowym ale i tak nikt w to nie wierzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet duzo[br]Dopisany: 03 Maj 2009, 23:38_________________________________________________przychod na jednego mieszkanca maja duzy. ale moze i faktycznie podnosza go te wszystkie instyztucjie ktore maja tutaj siedziby. tak jak w Polsce srednia krajowa to kilka tys zl:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...