Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spolszczenie MMI 3G Basic


driwer78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam plików do spolszczenia MMI 3 G Basic. Czy moze ktoś polecić stronkę lub kogoś kto ma takie pliki?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychylam się do prośby kolegi, także szukam tego spolszczenia. Mój software poniżej.

 

Pzdr

 

software.jpg

Edytowane przez Blerx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chomiku widziałem, ale cholera wie czy to dobre wersje, czy sobie, jeszcze bardziej nie zaszkodzę instalując to. Spytałem bo po to są fora, różnego rodzaju, aby sobie pomagać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blerx napisał(a):

Na chomiku widziałem, ale cholera wie czy to dobre wersje, czy sobie, jeszcze bardziej nie zaszkodzę instalując to. Spytałem bo po to są fora, różnego rodzaju, aby sobie pomagać. 

Czym się zajmujesz zawodowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się dowiedzieć czy też oferujesz swoją pracę, czyli źródło utrzymania za friko, bo od tego jest forum żeby sobie pomagać.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele funkcji, rzeczy jest takich, że ludzie dzielą się swoja wiedzą, tym co mają. Nie koniecznie za pieniądze. Ale oki rozumiem, jasna sprawa. Fakt w poprzedniej wiadomości, powinienem dodać jedno zdanie, które teraz dodaje. Posiada ktoś taką aktualizacje, którą by się podzielił i ile by to kosztowało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum znajdziesz lub otrzymasz pomoc na wiele zagadnień czy problemów. Pełno jest także instrukcji co i jak wykonać, czy doposażyć, ale istnieją także rzeczy, których nie znajdziesz darmowo, gdyż są źródłem zarobku i osoby tym zajmujące się, sami także za nie zapłacili więc, zrozumiałe jest to, że darmowo tego nie udostępnią:wink:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam zapytanie ,czy ma ktoś może polski język do MMI 3G Basic i ODPŁATNIE by się podzielił? Wiem ze można kupić na Allegro ale może ktoś ma i chce odsprzedać. Zawsze pewniej od kogoś z forum bo wiadomo co się kupuje.

Edytowane przez driwer78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję trochę temat :P Aktualnie mam BNav_EU_K0260_1_D1. nawiązując do poprzednich wypowiedzi zamierzam kupić software:buahaha: Na jednej ze stron jest do pobrania spolszczenie z oprogramowaniem K0257 i właśnie nie rozumiem: spolszczenie jest razem obniżeniem wersji oprogramowania...? A nie znalazłem tak jakby do wersji K0260. Są jeszcze wersje na Allegro trochę tańsze bo ok 250 zł, ale czy warto? Zapytałem, na aukcji, czy spolszczenie będzie ok dla mojej wersji oprogramowania i oczywiście dostałem pozytywne info, ale czy na pewno? Proszę o jakieś wskazówki w tym temacie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...