Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lotka a4 b6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej ! Czy ktos z Was ma coś innego niż nudna lotka na avanta z s line , badz " ala rs"  ? Coś może trochę większego , bądź przycinanego z innego auta ? Obecne ceny s line lotki to jakis zart ?

Opublikowano

Faktycznie ceny  ori. lotki do avanta powalają, przestałem już szukać .Coś takiego znalazłem⤵️

 

Opublikowano
  • Autor

Masz taką u siebie może ? Wiesz jak z jej dopasowaniem czy póki co oglądałeś tylko ?

 

Opublikowano

Tylko tak przeglądałem .U siebie nie mam jeszcze :(,aczkolwiek nie wiem jak to się stało ,że  przez tyle lat jeszcze nie założyłem:facepalm: W planie były inne mody ,ale coś pomyślimy teraz.

Opublikowano
  • Autor

Jeśli będziesz przede mną pochwal się :) Jeśli uda mi się przed Tobą , to ja się pochwale . Waham się teraz miedzy tymi dwiema , a jeszcze chwilę temu stawiałem na tą z maxtona. Najbardziej się boje ,że będzie odstawać . Na grupie FB udało się znaleźć ( ale za poźno ) przerobiona z rs3 do b6

0_0_productGfx_d7f643300e917c4ad6b9a25366fbcf42.jpg

pol_pl_Spoiler-Audi-A4-B6-B7-Avant-RS4-Look-1894_1.jpg

366562636_6661780073883259_8268783074711001134_n.jpg

Opublikowano

Spoko?

Opublikowano
  • Autor

Jednak padło na s-line ale z b7. B6 nie osiągalne.

Zakupiłem z b7 , doszlifuje trochę boki przy świetle stopu i dokupię ducktail z maxtona za jakiś czas.

Teraz szukam czegoś do zderzaka , dyfuzor. Z b7 maja wszyscy , zastanawiam sie nad c6 albo jeszcze coś innego :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 17.08.2023 o 17:40, A4b6quattro napisał(a):

Spoko?

Byłem 1 chyba.  Zamontowałem z s line ale b7

IMG_20230826_125823.jpg

Opublikowano

z ciekawości zapytam - klej do szyb? :whistling: przykładałeś ją pewnie żeby podszlifować, klapę będziesz kupował w kolor jak padnie 3 stop? :D 

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, 3r4 napisał(a):

z ciekawości zapytam - klej do szyb? :whistling: przykładałeś ją pewnie żeby podszlifować, klapę będziesz kupował w kolor jak padnie 3 stop? :D 

Klej do szyb :P

Ale Nie będę potrzebował , zrobiłem miejsce na demontaż światła 3 stopu :P jeśli wyciaga się na zewnątrz ( na dwor) to powinni wyjść bez problemu :D

Od góry idealnie to wygląda, jak ktoś się schyli , to jest troszkę rzeźby ?

Opublikowano

Elegancko? Chyba też zakupie z b7? Dostałeś pod kolor ,czy dawałeś do lakiernika?

Opublikowano
  • Autor

Mam lz9w , kupiłem lz9y.

Różnicy nie widac jeśli ktoś się nie zna. A auto będzie malowane w przyszłym roku całe :)

Opublikowano

Dużo tej rzeźby , przy świetle stopu?

Opublikowano
  • Autor

Nie specjalnie , ale zmiast pilnika polecam nozyk do tapet  . Trzeba obciąć dwa bolce a potem tylko do stopu dopasowac . 15min roboty :)

 

Opublikowano
  • Autor

tutaj na zdjęciu dopiero w fazie przymiarki , leżała luźno :)

Bez tytułu.png

Opublikowano

Odrazu inaczej wygląda ?Te lotki z b7 ,są trochę  inaczej wyprofilowane jak w b6, coś mi sie kojarzy .W b6 chyba ta lotka idzie lekko do góry:eusathink:No i cena inna.

Opublikowano
  • Autor
Teraz, A4b6quattro napisał(a):

Odrazu inaczej wygląda ?Te lotki z b7 ,są trochę  inaczej wyprofilowane jak w b6, coś mi sie kojarzy .W b6 chyba ta lotka idzie lekko do góry:eusathink:No i cena inna.

Wyprofilowania nie znam , ale na pewno inne światło stopu :P reszta to pikuś 

Opublikowano

W b6 jest lekko zadarta do góry,b7 prosta

Opublikowano

No właśnie coś kojażyłem . Do b6-stki ciężej dostać, i są droższe.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.