Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana wybieraka w BFB napęd FWD, skrzynia HFD


Nacek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak wymienić oto ten wybierak jego czop kulisty wraz z tulejką? Posiadam luz na drążku góra - dół. Ktoś poradzi jak to zrobić, po zdjęciu elementu tapicerki mieszka biegów, wyciągnięciu tych wszystkich mat i gąbek tłumiących jest jeszcze seger trzymający całość który to dociska, myślałem że to już koniec ale jednak nie.... Zdjąłem go i nadal nie da rady wyciągnąć dźwigi z tym czopem - tak jakby coś jeszcze tam trzymało. Więc wychodzi na to że trzeba wyciągać kasetę? Jeśli tak to już polegnę bo później ciężko będę miał ją poprawnie ustawić żeby biegi były wyregulowane. Nie znam się na tyle na tym, żeby to eksperymentować bez żadnego poradniku ;)  No ale jeszcze dopytam, no to co żeby tą kasetę wyciągnąć to trzeba dodatkowo jeszcze zdemontować elementy takie jak np. tunel od radia by było więcej miejsca? Niech ktoś da mi odpowiedź mądrzejszy kto pewnie to już robił u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z tego co poczytałem to trzeba wyciągać całą kasetę jednak i od razu oprócz czopu robić luz na prowadnicach bo tam pewnie też wybite już jaja w tych tulejkach są. Ale do skrzyni 5B są zestawy naprawcze dostępne tego? Nic konkretnego nie ma do naprawy tego wybieraka na internecie

Edytowane przez Nacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...