Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziwne zużycie opon. Ścięte oba boki we wszystkich oponach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jak w tytule , ścina wszyskie 4 opony z oby stron felgi (krawędzie) niezależnie czy 16 zimowe czy 17 letnie

 

Robia sie takie dziwne paski jak na zdj po obu stronach kazdej opony jakby było za małe ciśnienie 

 

Ciśnienie dobre 16 (+-2.5bara, 17 okolo 2.8 bara) 

Zawieszenie sztywne

Amortyzatory ok

Zbieżność sprawdzwna jest ok

IMG_20230904_185645.jpg

IMG_20230904_185656.jpg

Opublikowano

Na co Ci aż 2.8 bara?

 

Co do geometrii, jakiś wydruk masz?

Opublikowano
  • Autor
40 minut temu, Langista napisał(a):

Na co Ci aż 2.8 bara?

 

Co do geometrii, jakiś wydruk masz?

Mialem na wcześniejszych oponach 2.5 bara tez scielo to teraz dalem więcej bo myślałem ze za male (tak mowili na wulkanizacji ze przez to moglo tak dziwnie ściąć) 

Opublikowano

Zobacz na tabliczkę ile zaleca producent. Od 2.2 do 2.8 przy pełnym obciążeniu samochodu (5 pasażerów i pełen bagażnik)

 

Nie mniej, za dużo napompowane zostawiło by boki w spokoju. Ja miałem to samo, u mnie akurat trefna guma, opony po 3 latach wyglądają jakby miały 15.

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, Langista napisał(a):

Zobacz na tabliczkę ile zaleca producent. Od 2.2 do 2.8 przy pełnym obciążeniu samochodu (5 pasażerów i pełen bagażnik)

 

Nie mniej, za dużo napompowane zostawiło by boki w spokoju. Ja miałem to samo, u mnie akurat trefna guma, opony po 3 latach wyglądają jakby miały 15.

Wiem ze duzo 2.8 jeździłem 2.5 kazali zwiększyć to zwiekszylem, mozliwe ze zle zbieżność ustawiina jest? Bo ustawili ale zadnego wykresu nie dali jechać gdzie indziej czy raczej zbieżność by nie,, zjadala 4 opon w tski sam sposób"? 

 

3 rozne komlety opony i wszyskie tak dziwnie zuzywa robi takie,, paski " I zuzywa boki opon 

 

Chce kupić nowki zimowe ale boje sie ze sie zniszcza dlatego najpierw chcę wyeliminować przyczynę

Opublikowano

No, ja bym na geometrię pojechał gdzieś, gdzie dostaniesz wydruk. Często właśnie ustawiają koła zbieżnie i taki ma to efekt na oponach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.