Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A3 8P sportback brillantrot.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam w nowym temacie. Jakiś czas temu mieliśmy A3 8P 3d przed lift którego żona uwielbiała. Niestety po roku musieliśmy go sprzedać z powodu sypiącej się blacharki.

IMG_20190917_193009.thumb.jpg.37a719a1d57ed5fd47a174a988b90e3d.jpgNa szybkiego wpadł Passat B5 FL w kombi i słusznym silnikiem 1.9 TDI AVF 130KM ?Auto dzielnie pokonywało kilometry, tylko żona powiedziała żebym ten samochód se wsadził (ogólnie mam se nim sam jeździć) ona chce A3 i koniec. Ostatecznie Passata przeją syn, a nam udało się tydzień temu kupić A3 8P spotrbacka. I co najważniejsze w najszybszym kolorze - czerwonym.

Rok 2006, 1.6 MPI, jeden właściciel od nowości, 157000 nalotu,książka serwisowa. Na początek wymieniłem filtry, olej, rozrząd, tarcze klocki na przód i tył.

pakiet ambition

servotronic

4szyby w prądzie

grzane stołki (priorytet żony)

full fis

czujniki parkowania

10 głośników z subbwoferem

hak

IMG_20230827_141557.thumb.jpg.2f2316debbc9c0cadf0078b2d2298cb9.jpgIMG_20230902_130050.thumb.jpg.197e1bd4352b7d7224de6adb287e4a35.jpgIMG_20230902_130042.thumb.jpg.591280d014d691662e4697763a9a6b2e.jpg

IMG_20230906_195010.thumb.jpg.63aee250dec6dfefb084387dd044e0c4.jpgIMG_20230906_194918.thumb.jpg.abac325b1e1484176e2ca7f6b7caa80c.jpg

Co do dalszych planów

przekodowanie tylnych lamp, żeby postojówki świeciły w klape -zrobione

na pewno de chroming - zrobione

podświetlenie ambient - zrobione

lampki ostrzegawcze w drzwi - zrobione

kiera multi

może pójdzie trochę na dół i jakaś 18 na lato.

Dalej się zobaczy ?

Wpadło dzisiaj parę gratów

IMG_20230906_170024.thumb.jpg.3f31d768276fc6dfbcbcf4b4c1856485.jpg

Edytowane przez Rob@k

Opublikowano

Powiedz jak się jeździ? Wiadomo, że to demon prędkości nie będzie ale żona zadowolona? Nie narzeka, że mało mocy? 

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, BartoszSoldier napisał(a):

Powiedz jak się jeździ? Wiadomo, że to demon prędkości nie będzie ale żona zadowolona? Nie narzeka, że mało mocy? 

Oczywiście, że narzeka na brak mocy. Autkiem jeździ się dosyć przyjemnie, jest dość zwarte. Miało to być auto tanie w utrzymaniu w sensie silnik, a do pojechania do sklepu czy do roboty parę kilometrów w zupełności wystarczy. I o dziwo jest więcej miejsca z tyłu jak u mnie w A4.

Edytowane przez Rob@k

Opublikowano
  • Autor

Lampki w suficie i w drzwiach zamontowane. Pora na kolejnego moda. 

IMG_20230907_165817.thumb.jpg.74cc6b3266574914868aaed3242b7cf7.jpg

IMG_20230907_165827.thumb.jpg.a3d584899ec88335d77548db4a59fd90.jpg

IMG_20230907_165837.thumb.jpg.963a19c37385f8707cd36b63d45f6423.jpg

Opublikowano
4 godziny temu, Rob@k napisał(a):

I o dziwo jest więcej miejsca z tyłu jak u mnie w A4.

Słyszałem właśnie, że A3 jest większe w środku od A4 - poprzeczny silnik zapewnia więcej miejsca.

Opublikowano
  • Autor

De chroming zrobiony

IMG_20230909_192308.thumb.jpg.40c3bf0fc2239a6a34b0d360abd814d9.jpg

IMG_20230909_192316.thumb.jpg.7f46e19b5ffd78e527c8a8ee0e9fedce.jpg

Opublikowano

Fajna czerwona strzała:thumbup1:

Żonka pewnie zadowolona.

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Adam87 napisał(a):

Fajna czerwona strzała:thumbup1:

Żonka pewnie zadowolona.

Fajna czerwona to i owszem. Strzała to może nie koniecznie :polew:. Najważniejsze że żona zadowolona. 

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Weekend spędzony przy czerwonej strzale zony. Zamontowałem diody w blendach lusterek. Mod tani ale czasochłonny. Efekt bardzo zadowalający. Pora zrobić to samo w A4.

 

IMG_20250413_203955.jpg

IMG_20250413_204002.jpg

Opublikowano

To A4 niema jeszcze tego ????

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Adam87 napisał(a):

To A4 niema jeszcze tego ????

No właśnie nie. ?

Opublikowano
  • Autor

Zostały mi z A4 letnie 18 i założyłem je do A3. Na seryjnym zawiasie wygląda jak allroad :polew: Trzeba zejść na dół, kupione sprężyny H&R -35mm.

 

IMG_20250425_124451.jpg

Edytowane przez Rob@k

Opublikowano
  • Autor

Kolejny mały modzik, podświetlenie dekorów. Sprężyny muszą jeszcze chwilę poczekać.

IMG_20250430_212403.thumb.jpg.7b7e79d923e7142193d8315ee07c8756.jpg

IMG_20250430_212434.thumb.jpg.06679b4b2076e774625861363098b173.jpg

IMG_20250430_212450.thumb.jpg.e6332d70c5bb53fa6042e4f34d7a0576.jpg

 

Opublikowano
  • Autor

Wpadła dokładka Ala cupra. Spasowanie jej i wykonanie :facepalm:.

Na szczęście po cięciu i gięciu udało się ją jakoś spasować

IMG_20250503_183303.thumb.jpg.04c0acfdb83c58e507263c2b4ffdb2df.jpg

Opublikowano

Plug&play potnij i pospawaj ? skąd ta dokładka? 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 7.05.2025 o 07:18, BartoszSoldier napisał(a):

Plug&play potnij i pospawaj ? skąd ta dokładka? 

Kupiona na alledrogo zamiennik cupry, bo Ori ciężko dostać i spora kasa teraz.

 

Opublikowano
  • Autor

Założyłem dzisiaj na przód sprężyny HR i du...a. Niby pod moje auto a samochód jak stał tak dalej stoi na tej samej wysokości :facepalm:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 9.05.2025 o 21:54, Rob@k napisał(a):

Założyłem dzisiaj na przód sprężyny HR i du...a. Niby pod moje auto a samochód jak stał tak dalej stoi na tej samej wysokości :facepalm:

???

cięcie.jpg

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Adam87 napisał(a):

???

cięcie.jpg

Jakieś rozwiązanie to jest ?

Opublikowano
  • Autor

Przyjechały nowe sprężyny. Wybór padł na MTS -40mm. Założyłem dzisiaj przód i usiadło 30 mam, także jest dobrze. Przy okazji demolki założone nowe osłony przegubów, bo jeden puścił smar i nowe łączniki stabilizatora.

IMG_20250529_130119.thumb.jpg.6d1860cde850f9e060df1759c09aaba3.jpg

IMG_20250530_165122.thumb.jpg.f17c55dc948cce3dcfd8383751c91a8f.jpg

Jutro biorę się za tył.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.