Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy felgi 8,5jx17H2 ET 35 będą pasować do A4 B6?


Patrynio21
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez george,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szybkie pytanko, kupiłem takie oto felgi do swojego a4 b6 , 17' 5x112 8,5jx17H2 ET 35 ale okazalo sie ze jestem zielony i kolega podpowiedzial ze nie bedą pasowały bo są za szerokie podpowiedzcie prosze czy to wejdzie czy poprostu mam je sprzedać, dodam rownież ze jeszcze nawet nie myslalem o oponach wiec jesli jest sens zakladania ich to poradzcie jakie opony trzeba byloby zalozyc na te felgi . Pozdrawiam 

Alu 17' 5x112 8,5jx17H2 ET 35

IMG_20231006_114657.jpg

IMG_20231004_163636.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie zmierzylem alusa od rantu do rantu i jest 25cm szerokosci czyli 225 powinn byc ok.

Tylko te 8.5 " sie martwie ze bedzie gdzies ocierać o wachacz gorny czy o nadkola ...

 

 

Ale jesli piszecie ze wejdzie bez problemu to podniesliscie mnie na duchu 💪Dzieki sliczne 😊a tak dla pewnosci zadnych dystansy nie trzeba zakladac ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Patrynio21 napisał(a):

Ale jesli piszecie ze wejdzie bez problemu to podniesliscie mnie na duchu 💪Dzieki sliczne 😊a tak dla pewnosci zadnych dystansy nie trzeba zakladac ?

 

Inaczej... 8,5" I ET35 to są takie parametry, że koło fajnie siedzi bez dystansu. Przy 9" warto wrzucić już 235.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...