Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szarpanie i brak mocy audi 2.0 BLB


Rybens

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moje już leciwe Audi od jakiegoś czasu zaczęło szarpać przy wyprzedzaniu ale z braku czasu nie byłem z tym nigdzie. Cały czas tankuje V power natomiast 2 dni temu wyjątkowo zalałem zwykłego diesla wieczorem, na drugi dzień jadąc do pracy już po jakiś 20 km auto straciło moc ,zaświecił sie check engine. Dawno temu też tak miałem tankując zwykle paliwo natomiast problem sam zniknął po zgaszeniu i odpaleniu od nowa, no ale tym razem nic takiego nie ma miejsca dalej brak mocy. Bylem u znajomego i wyskoczyły takie błedy: 17996 Aktive , static oraz 16627 passive , sporadyczny. Z tego co na forum znalazłem to może byc gruszka ,sonda lambda? natomiast chciałbym zasiegnąć Waszej opini żeby gdzieś po omacku nie krążyć szukając przyczyny braku mocy.

Pozdrawiam      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z mojego doświadczenia bo miałem coś podobnego w B5 ,zawieszające się kierownice turbiny ,zbyt dużo nagaru i nie otwiera dobrze całego przepływu powietrza . U siebie naprawiałem to w ten sposób że wyjmowałem turbo , rozkręcałem i część gorącą oraz kierownicę i podstawę kierownicy szkiełkowałem sobie w pracy ,szkło ma to do tego że czyści i wygładza powierzchnię .Po złożeniu i zamontowaniu turbiny śmiga bezawaryjnie .No chyba że masz gdzieś wężyki podciśnienia sparciałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...