Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z zamkiem centralnym w A4 B6


SzymonP-ce

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy i koleżanki. Z Moją B6 zaczynają się problemy. Od jakiegoś czasu zamek centralny przestał reagować na pilota. Działało otwieranie z kluczyka lecz też nie zawsze. Parę dni temu po otworzeniu drzwi kierowcy musiałem włożyć kluczyk do stacyjki i przekręcić zapłon aby otworzyły się pozostałe drzwi. Dziś stało się jeszcze gorzej. Nawet w wyżej wymieniony sposób nie otworzą mi się drzwi pasażera. Przycisk w drzwiach też nie reaguje. Otworze je tylko ciągnąć dwa razy za klamkę. Błagam pomóżcie czy ktoś miał już taki problem?? P.s. w ostatnim czasie padł również silnik tylnej wycieraczki czy to może mieć coś wspólnego bo generalnie problemy pojawiły się w tym samym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszą rzeczą jaką należy sprawdzić przy takich problemach to kable w przelotkach między słupkami a poszczególnymi drzwiami - jestem pewien na 90%, że to właśnie w nich leży problem - przednie drzwi dają sygnał na pozostałe drzwi. Tylna wycieraczka nie ma nic wspólnego z drzwiami, a padł pewnie silnik, który lata świetności ma już za sobą i się rozszczelnił i obecnie elektronika pływa w wodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzymonP-ceJak już ogarniesz te przelotki w drzwiach,to sprawdz baterie w pilocie,i zakoduj piloty w module komfortu.Z tego co też napisałeś na początku, że pilot nie reaguje,to bateria tobie padła.tydzień temu to samo miałem z pilotem.😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...