Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak biegu wstecznego w A4 B7 1.8T quattro


The_Wisiu

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wszystkim!

Próbowałem znaleźć podobny temat (trochę ich jest i być może się nie dokopałem), ale żaden nie nakierował mnie na odpowiedzi na moje pytania więc zakładam ten temat.
O ile problem z zamarzającym drążkiem zmiany biegów jest niektórym znany i u mnie występujący tak ten temat dotyczy tego co w tytule. Braku biegu wstecznego (który wczoraj jeszcze działał). Wspomniałem o zamarzniętym drążku (dzisiaj), bo prawdopodobnie wtedy doszło do uszkodzenia tj. w momencie kiedy po kilku próbach ruszenia drążka wreszcie puścił (kierował mną pośpiech niestety). Potrzebowałem tego biegu dzisiaj tylko raz i właśnie wtedy się zorientowałem. Kiedy drążek po wciśnięciu zamiast przesunąć się w pozycję górną stał sztywno jak ch** przed seksem :I Minimalnie drgnął, ale jakby coś go blokował. Pozostałe 6 biegów wchodzi bez zastrzeżeń. Niestety nie mam warunków aby sprawdzić co się wydarzyło plus opady śniegu nie pomagają gdybym nawet chciał się wczołgać pod auto. Ktoś miał/słyszał o takim problemie? Potrafi powiedzieć co się mogło wydarzyć albo przynajmniej nakierować? Zamarzający drążek wiem jak ogarnąć, ale wolałbym uniknąć najczarniejszego scenariusza.

A4 B7 2005r
1.8T BFB 
Quattro
Skrzynia GJW

Jeśli o czymś istotnym zapomniałem wspomnieć poprawię wiadomość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wchodzi wsteczny w skrzyni ale na drążku tak? Coś urwałeś, nie wchodzi na drążku? Coś zgiąłeś, więcej się nie ustali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...