Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzywe felgi NAPRAWIAć CZY NIE NAPRAWIAć ? ! ! !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chłopaki wczoraj chciałem założyć zakupione felgi na furacza..i okazało się przy wyważaniu że są pokrzywione..i tu pytanie czy opłaca się regenerować ? Jaka jest odporność po naprawie ?

Jakie są przybliżone koszty za komplet 18 ?

Opublikowano

Adam to zależy jak mocno są walnięte, jeśli lekkie odejścia, to możesz dać do wyrównania, tylko ich uczul żeby Ci nie poniszczyli zewnętrznej powłoki lakieru, itp.

Jeśli biją okrutnie, to odpuść.

Wytrzymałość będzie podobna, tutaj nie różnica jeśli w ogóle, to okaże się minimalna.

Opublikowano
  • Autor

własnie nie czuje żeby biły..pewno okaże się jak pojade troche szybciej.. :(

Opublikowano

Widziałeś je jak "tańczą" na wyważarce ? Mocno było czy nie ? W ogóle jakie wyszły niedowagi ?

Opublikowano
tylko ich uczul żeby Ci nie poniszczyli zewnętrznej powłoki lakieru

Przy prostowaniu powinno się felgi pomalować bo aluminium jest bardzo miękkie i zostaną ślady

Jeżeli nie trzeba dawać dużo ołowiu to śmiało naprawiaj, nowe będą na pewno więcej kosztowały

Opublikowano
  • Autor

tzn jak mi wulkanizator przyklejał ciężarki to na 2 felach przykleił 98g.

Fele są pokrzywione tylko od wewnątrz..z zewnątrz wszystko okej..

Opublikowano

98g to sporo, nie jeździj na nich zbyt długo, bo je załatwisz do końca. Jeśli dostały tylko po wewnętrznej, to śmiało dawaj do zrobienia, zapłacisz ze 150zł za komplet i powinno być ok.

@spedyt

Jasne, chyba, że ktoś robi z głową lub nie są walnięte po zewnętrznej :wink:

Opublikowano

prostuj prostuj wystarczy male bicie i lozysko idzie zawieszenie itd.... Ja daje do prostowania fele co sezon nasze drogi daja po d*pie!! (18 cali 235/40) :quattro:

Opublikowano

adamooo, też miałem od wewnątrz skrzywione 2 sztuki (18"). Dałem do prostowania i teraz ok, więc polecam naprawę.

Po zatym bicie felg strasznie denerwuje, nie mówiąc już o potencjalnych kolejnych wydatkach.

Opublikowano
  • Autor

hm..no więc moge coś powiedzieć bo troche pojeździłem na tych felach..i powiem Wam chłopaki że nie czuje żadnego bicia na kierownicy..jedzie prosto..

Opublikowano

to ze dali tyle ciezarkow, moze byc wina opony a nie tylko felgi. Moje felgi tez idealnie proste nie byly a opone mam taka ze wystarczylo 8g

Adamoo, daruj sobie, bedziesz prostowal po sezonie :wink:

Opublikowano

wato regenerować ale z umiarem , chodzi mi oto że fele nie doznały bardzo poważnych obrażeń, ja takie mam. :smile:

Opublikowano

adamooo, a na maszynie mocno wibrowały?? Bo z tego co piszesz nie jest tak tragicznie.

Opublikowano
  • Autor

na maszynie wibrowały aż się przeraziłem..ale w jeździe nic nie czuje:(

Opublikowano

Zniszczysz łożysko, zniszczysz oponę, nie szkoda Ci auta ? Jedź to prostuj Adaś.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.