Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mikrostyk otwartej maski


Xant
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Muskel1,

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.
Przychodzę z pytaniem czy miałby ktoś nr wiązki tej za czujnikiem mikrostyku zamka maski? Czy on idzie prosto do modułu komfortu?
Od paru dni zmagam się z tym mimo że maska zamknięta a wywala błąd
Mikrostyk wymieniłem lecz to w niczym nie pomogło dlatego podejrzewam że kabel przerwał się gdzieś dalej,

Bądź czy ktoś by mi powiedział które kable na pinach zewrzeć ze sobą na module? To znaczy podłączyłbym to do otwarcia drzwi i sprawdziłbym czy warto w ogóle szukać przerwanych kabli, pomógłby mi nawet schemat tych wtyczek,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Wtyczka mikrostyku pin nr 2, brązowy przewód masa.

Pin nr 1, brązowo-fioletowy przewód.  Oba idą na czarną 14to pinową wtyczkę T14 w komorze silnika (lewa strona).  Masa czyli brązowy na pin nr 6, a brązowo-fioletowy na pin nr 11.

Dalej  z tej 14to pinowej wtyczki masa idzie na punkt masy na ścianie grodziowej, a brązowo-fioletowy idzie na 10cio pinową szarą złączkę (w nogach kierowcy słupek A) na pin nr 7. Rozdwaja się tam i idzie stamtąd jeden do zegarów na pin 10, niebieskiej 32pinowej wtyczki, a drugi idzie do sterownika komfortu, na pin nr 20 czerwonej 20to pinowej wtyczki.

 

Sprawdź także czy do miktostyku dochodzi masa.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobione, musiał gdzieś się przerwać na wiązce bo drutując pod nogami kierowcy właśnie ten kabel brązowo fioletowy "błąd" zniknął, będzie cieplej to będę szukał gdzie, dzięki za odpowiedź bo sprawdzając pojedynczo te kabelki to człowiek by och..ał

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...