Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem bi ksenon


kordil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę o wyjaśnienie czy w lampie bi ksenon  płytka z diodami led jest wymienna.. co parę dni wyrzuca błąd nie działającego światła do jazdy dziennej DRl/postojowe. Na początku nie było tego widać, dzisiaj faktycznie prawy pasek nie świecił ale przy zmianie z auto na mijania pasek ten świecił całkowicie normalnie ci dziwne ?.

 

Drugie pytanie czy modul świateł przod w tym przypadku jeżeli z tyłu mam dynamic led jest 1 ten sam bo ten sam problem  mam z przerywaniem tylnego Leda w bagażniku. Z góry dziękuję za odpowiedź i wytłumaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kordil napisał(a):

Drugie pytanie czy modul świateł przod w tym przypadku jeżeli z tyłu mam dynamic led jest 1 ten sam bo ten sam problem  mam z przerywaniem tylnego Leda w bagażniku.

Nie ma przy tylnych lampach modułów, gdyż steruje nimi moduł komfortu w bagażniku. Skoro masz z tyłu światła ledowe, to ktoś je dołożył, bo oryginalnie przy przednich lampach xenonowych były z tyłu zwykłe lampy na żarówki. Być może w dołożonych wtyczkach/adapterach czy w samej instalacji tylnych lamp jest problem po dołożeniu.

 

22 minut temu, kordil napisał(a):

Witam proszę o wyjaśnienie czy w lampie bi ksenon  płytka z diodami led jest wymienna..

Nie jest wymienialna w sensie otwierasz maskę, odtykasz dekielek i wymieniasz. Aby ją wymienić należy rozkleić lampę.
Być może jest to wina modułu przy lampie a nie samej lampy.
Podłącz auto pod komputer diagnostyczny i sczytaj błędy. Powinno tam być zapisane w czym problem. Bez tego ciężko postawić diagnozę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...