Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co jest potrzebne do przekładki z 1DIN na RNS-E?


adam1974

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam

cale auto b7 na czesci. Siedzi tam rnse i chcialbym je  przelozyc do b6 gdzue mam radio 1din. Wiadomo radio,tunel,popielniczka,klimateonik. Jeszcze jakies kostki powyciagac? Chce przelozyc tez lusterko fotochrom,fotele,tylne szyby elektryczne  wiec sporo tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimatronik, to przełóż front z b7 do b6 i zostaw swój, bo trzeba walczyć z podgrzewaniem przedniej szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, tass napisał(a):

Klimatronik, to przełóż front z b7 do b6 i zostaw swój, bo trzeba walczyć z podgrzewaniem przedniej szyby.

Klimatronik zostawic swoj ok. Przelozyc front czyli co przelozyc? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel frontowy, z przyciskami z b7 jak jest 2din, bo 1 din jest inny i nie podchodzi pod rnse, nie jest to skomplikowane. Tylko jedno ale, muszą być oba (panele frontowe) z grzanymi stołami, albo bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, tass napisał(a):

Panel frontowy, z przyciskami z b7 jak jest 2din, bo 1 din jest inny i nie podchodzi pod rnse, nie jest to skomplikowane. Tylko jedno ale, muszą być oba (panele frontowe) z grzanymi stołami, albo bez.

Wlasnie to  male ale: ja mam podgrzewane. Moge zrezygnowac z podgrzewanych foteli o ile bez problemu podejdzie klimatronik dawcy. Fotele u dawcy to sline nie grzane( chce je u siebie zalozyc) u mnie siedza grzane sporty. 

 

IMG_0795.jpeg

IMG_0793.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz jak dobrze pamiętam dołożyć przekaźnik pod podgrzewanie tylnej szyb jak chcesz klimatronik z b7 wsadzić do b6 na forum jest o tym wątek co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.02.2024 o 17:55, tass napisał(a):

Musisz jak dobrze pamiętam dołożyć przekaźnik pod podgrzewanie tylnej szyb jak chcesz klimatronik z b7 wsadzić do b6 na forum jest o tym wątek co i jak.

Dzis  natrafilem na odpowiedz w temacie panelu 2 din.

..............

Kup poprostu ladny klimatronik (moze byc i z b7) zwroc tylko uwage ze te mlodsze maja troszke inna powloke lepsza jakosciowo i minimalnie w innym odcieniu.

Nastepnie demontujesz swoj i demontujesz z niego panel przedni, potrzeba malego dobrego torxa i plaski srubokrent. Panel schodzi z przyciskami.

W ten sposob masz ladny panel i swoja elektronike i nic nie trzeba kodowac, przyuczac vin czy kasowac bledow

 

 

Czyli rozumiem ze biore ten co mam z b7 bez grzanych foteli.,rozbierm moj czyli z b6 z grzanymi fotelami i przekladam do tego z b7 i wszystko powinno pasowac a tym samym dzilac tak?

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, adam1974 napisał(a):

Dzis  natrafilem na odpowiedz w temacie panelu 2 din.

..............

Kup poprostu ladny klimatronik (moze byc i z b7) zwroc tylko uwage ze te mlodsze maja troszke inna powloke lepsza jakosciowo i minimalnie w innym odcieniu.

Nastepnie demontujesz swoj i demontujesz z niego panel przedni, potrzeba malego dobrego torxa i plaski srubokrent. Panel schodzi z przyciskami.

W ten sposob masz ladny panel i swoja elektronike i nic nie trzeba kodowac, przyuczac vin czy kasowac bledow

 

 

Czyli rozumiem ze biore ten co mam z b7 bez grzanych foteli.,rozbierm moj czyli z b6 z grzanymi fotelami i przekladam do tego z b7 i wszystko powinno pasowac a tym samym dzilac tak?

.

Przyciski będą pasować, sam panel nie. W poście powyżej wrzuciłeś zdjęcia paneli, ten z grzanymi fotelami b6 ma otwory na rolki do regulacji ogrzewania foteli, ten z b7 jeśli jest bez stołków jak napisałeś tym samym nie ma otworów i ikon od grzania stołków. Aby to było p&p ten z b7 powinien też mieć grzane stołki.

 

Istnieje szansa, że jak nie będziesz korzystać z grzanych stołków i zdemontujesz rolki (te w b6) od regulacji grzania (demontaż w pozycji off), panel bez grzania da się zamontować, ale nigdy tego nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli lipa. Sadzilem ze caly przod i srodek z mojego przeloze do obudowy z b7 ale widac nie bardzo. Wiec albo wloze ten z b7 bez grzania i jakas modyfikacja z przekaznikiem albo poszukam z b6. Tylko czy kazdy bedzie pasowac? tzn musi byc grzany ale czy przypadkiem nie musi byc od np 2003r i od jakiegos nr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz popatrzeć czy po wyjęciu rolki od grzania nie założysz panelu z b7(o ile nie zależy Ci na grzaniu foteli). Po zmianie potrzebne jest kodowanie. Jak kupisz panel z b7 z grzaniem tzn jego front przełożysz do swojego z b6 i będzie bez kodowania itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2024 o 20:27, tass napisał(a):

Możesz popatrzeć czy po wyjęciu rolki od grzania nie założysz panelu z b7(o ile nie zależy Ci na grzaniu foteli). Po zmianie potrzebne jest kodowanie. Jak kupisz panel z b7 z grzaniem tzn jego front przełożysz do swojego z b6 i będzie bez kodowania itd.

Poszlo pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...