Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regulacja foteli MMI A4B9 2021


gumeko

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, orientujecie się czy jest opcja na to żeby w aucie można było sterować w MMI fotelem pasażera? Są one w pełni elektryczne, w MMI mam tylko takie opcje (tej udogodnienie wsiadania na fotel pasażera nie da się włączyć - po kliknięciu wraca od razu na wyłączone). 

Oraz brakuje mi tutaj udogodnienia wsiadania na fotel kierowcy. Jest opcja żeby to sprawdzić i ustawić żeby działało?

20240219_085226.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, gumeko napisał(a):

Cześć, orientujecie się czy jest opcja na to żeby w aucie można było sterować w MMI fotelem pasażera?

Nie. To ustawienie umożliwia wygodniejsze wsiadanie pasażerowi. Po odryglowani auta i otwarciu drzi pasażera, fotel autoatycznie przesuwa się w tył, aby ułatwić wsiadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Nie. To ustawienie umożliwia wygodniejsze wsiadanie pasażerowi. Po odryglowani auta i otwarciu drzi pasażera, fotel autoatycznie przesuwa się w tył, aby ułatwić wsiadanie.

U mnie nie da się tego włączyć i chyba powinna być też opcja dla kierowcy. Będę musiał się kogoś poradzić żeby to sprawdził fizycznie :)

A w kwestii MMI i ustawień myślałem, że jest opcja na coś takiego jak tutaj, aczkolwiek to jest akurat Audi A6

Zrzut ekranu 2024-02-19 121214.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz się nikogo poradzać. Zajrzyj do instrukcji obsługi. Tam jest wszystko opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Nie musisz się nikogo poradzać. Zajrzyj do instrukcji obsługi. Tam jest wszystko opisane.

W instrukcji jest kilka opcji których u mnie nie ma, a wygląda że powinny być. Dzięki i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...