Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0 alt problem z odpalaniem


mati00000

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie od kilku dni mam problem z odpalaniem audi. Jakiś czas temu był problem w ogóle go odpalić , ale po wymianie filtra paliwa polepszyło się( był troche zasyfiony- moja wina zbyt długo zwlekałem z wymianą). 

No ale dalej ciężko pali. Po nocnym postoju muszę go kilka razy kręcić żeby załapał. Jak załapie to muszę przytrzymać przez kilka sekund troszkę gazu żeby nie zgasł. Obroty od razu wskakują na 900( normalnie zawsze na zimnym byly1100 i dopiero po chwili spadały na 900).

Od razu nadmiernie że LPG wykluczone, wszystko sprawne. jak już odpalę go i chwili pochodzi to później pali od strzała przez najbliższe 1.5-2h.Jak dłużej postoi to znów problem. Dzisiaj rano zagrzałem go do 90stopni i zgasiłem,3h później żona odpala i mówi że trochę ciężej, ale zapalił za pierwszym.

Z błędów jedynie co jest to 17701, czyżby termostat do wymiany? Niby z grzaniem i temperatura nie na problemu.

Macie pomysł co może być?

Mechanik obstawia pompę paliwa ale nie jestem pewien czy problem nie występowałby też na ciepłym.

Co mogę dodać, że czujnik temperatury, ten z tyłu grodzi był wymieniony jakieś 2 lata temu bo świrował. Oczywiście oryginał.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki filtr paliwa założony i czy jest w ogóle dobrze założony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr paliwa knechta, tak dobrze założony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...