Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co to za nutka?


Rekomendowane odpowiedzi

http://przemolasss.wrzuta.pl/audio/8Y5IqNcF88u/armin_van_buuren_-_a_state_of_trance_episode_337

zna ktoś tytuł?? :kox:[br]Dopisany: 06 Maj 2009, 21:05_________________________________________________:kox: już mam tytuł :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze kojarze to : Armin van Buuren - Morgan Page

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie to Morgan Page feat. Lissie - Longest Road (Deadmau5 Remix) :good:[br]Dopisany: 06 Maj 2009, 21:11_________________________________________________a może ktoś ma ten kawałek: Roland Klinkenberg - Mexico Can Wait (Global Underground) ? Dokładnie o tą wersje mi chodzi - to jest z setu Armina okolice 300. Tutaj jest na YT - pierwszy kawałek

Nie mogę znaleźć nigdzie, żeby go ściągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za nutka?

Jakieś 4-5 lat temu oglądałem teledysk, śpiewał głos męski po angielsku, muzyka z cyklu łatwa i przyjemna,

w teledysku dziewczyna chodzi z aparatem fotograficznym po trawniku, w tle szwajcarskie pejzaże,

dziewczyna żongluje piłeczkami, robi śmieszne miny, bawi się z kurą, później prowadzi samochód...,

w sumie banalny teledysk i muzyczka... ale dziewczyna bardzo ładna, zwłaszcza jej oczy... niesamowite oczy...

oczywiście nie znam ani tytułu, ani wykonawcy

wie ktoś może o jaki teledysk mi chodzi? :decayed::hi::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia Marku, ale po tym Twoim opisie, chcialbm obejzec ten teledysk

heh, no więc sam znalazłem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj co za staroć :decayed:

ale nie powiem, bo można sobie tego posłuchać :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś kojarzy muzykę z tego filmiku?

Nie mogę znaleźć, co to za muza. Tak delikatnie zalatuje jakąś muzyką filmową jak dla mnie, tylko tyle mi się nasuwa :tongue4: Co to może być? :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję piosenki: ostatnio dosyć często leci na planecie poznań. ogólnie refren piosenki jest z daawnych lat. zwrotki śpiewa dziewczyna, może nie śpiewa, a mówi. w refrenie grają na saksofonie. zna ktoś? może być ta stara wersja.

tutaj wrzuciłem na wrzutę to co udało mi się nagrać - nie zbyt dobrze słychać ale tak od połowy jest ten cały refren: http://w930.wrzuta.pl/plik/azFn1sQG1ka/1006291309_00

:hi:

dodam jeszcze, że piosenka nie należy do najszybszych :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do ściągania muzy z YT polecam youtube downloader :wink4:

najpierw ściąga video a później można przerobić na mp3 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem nutkę ale nie ma tytułu :decayed:

http://patrz.pl/mp3/muzyka-z-akademi-policyjnej-3

na pewno ktoś wie co to jest.. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do ściągania muzy z YT polecam youtube downloader :wink4:

najpierw ściąga video a później można przerobić na mp3 :hi:

Lepszy jest JDownloader - to potężny menadżer do pobierania plików z internetu - a jeśli chodzi o YT, to gdy podamy mu link do filmu, zapyta nas czy chcemy samo wideo w formacie .flv, czy też samo audio, które zapisze do formatu .mp3, tudzież możemy ściągnąć oba pliki. Nie są potrzebne żadne konwertery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YT downloader najpierw ściąga plik jako mp4 a później możesz tym samym programem przekonwertować na mp3 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc kolejny raz sam sobie poradziłem.

Anthony Romeno - El Bimbo (Passion)

dzięki za pomoc.. :hi:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 12:59_________________________________________________szukam piosenki Outlawz'a.

Nie pamiętam jej dokładnie, ale była z dobrym basem i na początku był taki okrzyk bojowy. później chyba strzał z karabinów i zaczynała się piosenka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie.. tam był taki dłuższy okrzyk wojenny nawet.. jak do występu z bronią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety to nadal nie to..[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 14:52_________________________________________________albo kurcze może to nie outlawz.. ale zaczynało się na bank taki okrzykiem wojennym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...