Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Buczenie przy skręcaniu w A4 B8


mati07
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Langista,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem w swojej a4 przy skręcaniu kierownicą w prawo słychać wycie, buczenie. Głos dochodzi z dołu tak jakby w okolicach maglownicy. Zakładałem już 2 pompy wspomagania używki na próbę nic to nie dało a także wymieniłem przewód ciśnieniowy od magla do pompy także zero poprawy. Może ktoś miał taki przypadek, wcześniej miałem ten problem ale gdy kręciłem w lewo. Występuje to tylko przy szybszym kręceniu na miejscu przy parkowaniu gdy robię to wolno nic nie słychać.

Edytowane przez mati07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadnę, za każdym razem części, które wymieniałeś to były używki o niewiadomym stanie zużycia, nawet węże? A zbiorniczek czyszczony był? Sitko na miejscu jest? Jaki płyn do wspomagania zalany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Langista napisał(a):

Niech zgadnę, za każdym razem części, które wymieniałeś to były używki o niewiadomym stanie zużycia, nawet węże? A zbiorniczek czyszczony był? Sitko na miejscu jest? Jaki płyn do wspomagania zalany?

Sitko na miejscu, płyn w zbiorniczku nie burzy się a zalany jest zielony mineralny. Pompy używki ale dziwi mnie to że to tylko w jedną stronę wyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...