Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ocena logów AVJ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam prosił bym ładnie o ocene logów w mojej avj=ce na dzień dzisiejszy 214km 368nm

kolektor wydechowy seryjny pęknięty, turbo zaczyna wyć

LOG-01-115-118-xxx.CSV LOG-01-003-020-xxx.CSV LOG-01-090-093-xxx.CSV LOG-01-001-003-xxx.CSV

Opublikowano

Brakuję loga 2+33. Przy tym zadanym doładowaniu 0,8bara  zapomnij, że tam kiedykolwiek było tyle niuta. 

Turbo bardzo późno wstaje.

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, przem8 napisał(a):

Brakuję loga 2+33. Przy tym zadanym doładowaniu 0,8bara  zapomnij, że tam kiedykolwiek było tyle niuta. 

Turbo bardzo późno wstaje.

Jak będę w domu to dodam loga 2 33, 

Tyle było na hamowni i po hamowni tak samo do póki nie pękł mi kolektor i pierwsza szpilka odleciała no i do tego turbo zaczęło wyć te logi są zrobione ma pękniętym kolektorze i trochę wydmuchanje uszczelce z tą wyjąca turbiną.

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, przem8 napisał(a):

Brakuję loga 2+33. Przy tym zadanym doładowaniu 0,8bara  zapomnij, że tam kiedykolwiek było tyle niuta. 

Turbo bardzo późno wstaje.

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.

 

Opublikowano
24 minuty temu, Damian2401 napisał(a):

Tyle było na hamowni i po hamowni tak samo do póki nie pękł mi kolektor i pierwsza szpilka

Na hamowni to mogą być cuda na kiju. Nie da się na zadanym doładowaniu w ecu 0,8b zrobić tyle niutów.

Turbo seria czy coś modzone tak poza tym?

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, przem8 napisał(a):

Na hamowni to mogą być cuda na kiju. Nie da się na zadanym doładowaniu w ecu 0,8b zrobić tyle niutów.

Turbo seria czy coś modzone tak poza tym?

Czuć że wbija w fotel nie aż tak bardzo ale już czuć więc powinno być blisko 400nm, turbo było seryjne i przerobione na hybryde stage1.

 

A ogólnie jaki logi wyglądają?? Pomimo walniętego kolektora i wyjącej turbiny ?

Edytowane przez Damian2401

Opublikowano
4 godziny temu, Damian2401 napisał(a):

powinno być blisko 400nm,

?

4 godziny temu, Damian2401 napisał(a):

ogólnie jaki logi wyglądają

Turbo późno wstaje, zaczyna stukać górą.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.