Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ograniczenie działania z powodu odebranej nieprawidłowej wiadomości jest ciężkie do zdiagnozowania, bo ma bardzo wiele przyczyn. Od niewłaściwego kodowania po usterki poszczególnych komponentów.

Opublikowano

W pierwszej kolejności należy naprawić wszelkie usterki i pozbyć się innych błędów, dopiero sprawdzić czy ten powróci.

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

W pierwszej kolejności należy naprawić wszelkie usterki i pozbyć się innych błędów, dopiero sprawdzić czy ten powróci.

Czy to mogło powstać od tego błędu klapy filtra powietrza? 

Opublikowano

Ciężko stwierdzić co jest przyczyną

 

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Ciężko stwierdzić co jest przyczyną

 

 

Ten czujnik pedału hamulca jest taki sam w automacie i manualu czy się różnią? 

Opublikowano

Powinien być taki sam, tam filozofii nie ma, on tylko styka i rozwiera obwód.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor
W dniu 17.06.2024 o 10:32, Muskel1 napisał(a):

Wejść można ale tak jak już pisałem,  etykiety nie są w bajcie 00 opisane?

 

A z tą skrzynią coś jeszcze próbujemy? 

Opublikowano

Bez opisu etykiet są to działania na chbił trafił i jest bardzo wiele możliwości, tak że tutaj raczej nic nie zdziałasz.

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Bez opisu etykiet są to działania na chbił trafił i jest bardzo wiele możliwości, tak że tutaj raczej nic nie zdziałasz.

 

Tylko czemu sterownik nie chce przyjąć kodowania? 

Opublikowano

Bo parametry nie pasują i nowe kodowania są sprzeczne.

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Bo parametry nie pasują i nowe kodowania są sprzeczne.

 

Jest jakiś sposób by to ogarnąć? 

Opublikowano

Podmiana sterownika ABS z auta z identycznym wyposażeniem i manualną skrzynią biegów.

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Podmiana sterownika ABS z auta z identycznym wyposażeniem i manualną skrzynią biegów.

 

A jakiś ogarnięty elektromechanik lub ASO by to ogarnęło? 

 

Opublikowano

ASO na 100 % nie, jak tam pojedziesz i zobaczą, że skrzynia i inne elementy jak lampy nie pasujèäą do VINu, to od razu Cię spławią. 

Czy kto inny tego nie wiem. Moje podejrzenie jest takie, że zestaw danych w sterowniku ABS z automatem różni się od zestawu danych z manualną skrzynią, wynikiem czego próby kodowań są sprzeczne (poza zakresem). Nie wiem czy można do sterownika ABS z automatem wgrać zestaw danych ze sterownika z manualem.

 

Opublikowano
  • Autor

Da się wyjąć przycisk od sterowania drzwi kierowcy? Ten jeden mi ciężej chodzi niż reszta i chciałem przeczyścić. 

IMG_20240617_113701774.jpg

Opublikowano

Raczej nie.

Opublikowano
2 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Raczej nie.

Cześć w elektronice widzę jesteś ogarnięty dzis wyskoczył mi ład hamulca postojowego ,jak się domyślam prawy silniczek do wymiany prawa storna to strona pasażera?

20240618_153401.jpg

Opublikowano

W pierwszej kolejności wiązka/wtyczka do zweryfikowania, czy do silniczka dochodzi napięcie. Brak zasilania może być właśnie wynikiem uszkodzenia wiązki/wtyczki. Prawa strona to strona pasażera. Strony pojazdów określane są w kierunku jazdy?

Opublikowano
Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

W pierwszej kolejności wiązka/wtyczka do zweryfikowania, czy do silniczka dochodzi napięcie. Brak zasilania może być właśnie wynikiem uszkodzenia wiązki/wtyczki. Prawa strona to strona pasażera. Strony pojazdów określane są w kierunku jazdy?

Dziękuję i pozdrawiam 

Opublikowano
13 godzin temu, adi1977 napisał(a):

Dziękuję i pozdrawiam 

A sterownik od hamulca postojowego jest w bagażniku po prawej stronie ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.