Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wibracje podczas jazdy w A4 B8 2.0TDI


kamil_audiA4B5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów. Zwracam się z prośbą o poradę w sprawie wibracji (drgań, podrzucania) w Audi A4 B8 2.0 TDI podczas rozpędza nią samochodu i bardziej podczas zwalniania silnikiem. Po wciśnięciu pedału sprzęgła wszystko wraca do normy. Samochód toczy się gładko. Drgania polegają na tym że jak utrzymuje samochód np przy prędkości 70 km/h to czuć że coś przenosi na budę oraz jak puszczam gaz i samochód zwalnia np z prędkości ok 100km/h to czuje że w pewnym momencie tak jakby podrzuca mnie lekko na fotelu(tak jakby przód lekko podskakiwał) Ostatnio wymieniłem przeguby wewnętrzne, zmienione zostały też koła na 18 i nowe opony z wyważeniem ponieważ samochód kupiłem na 16. Na 16 objawy były takie same. Po wymianie przegubów na początku odczułem lekka poprawę ale nieznacznie. Dzisiaj zauważyłem że podczas przyspieszania np z 4 biegu i daniu w palnik coś zaczyna wyć w miarę dodawania gazu. Nie wiem skąd dokładnie może pochodzić ten dźwięk ale myślę że z okolicy skrzyni. Za wszelką pomoc dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...