Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Jak podnieść lampy ?


Pretor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem, otóż denerwuje mnie fakt, że między lampami a maską jest spora szczelina i wygląda to tak, że lampy (fabryczne bosch) moim zdaniem są zbyt nisko. Dodatkowo przez te lampy nie można dokładnie wyregulować zderzaka tzn. szczelina na końcu zderzaka (między błotnikami a zderzakiem) jest minimalna i zwiększa się w stronę lamp. Na końcu lamp (przy grilu) szczelina jest znowu minimalna. Gdyby lampy były wyżej to mógłbym podnieść zderzak na regulacji w odbojach (teraz mam prawie na max w dolnym zakresie regulacji) i szczelina pod kierunkowskazami i końcem błotnika by się zniwelowała. Dodam, że przedni pas jest ok bo już go kiedyś demontowałem. Czy można jakoś te całe lampy podnieść do góry?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podłożyć podkładki pod górne zaczepy. Przykręcając lampę niech ktoś Ci pomoże i popycha lampę w kierunku podszybia. Powinno to pomóc zyskać kilka mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może musisz podnieść przedni pas.

najprędzej, po wymianie rozrządu nie skręcili jak należy :kwasny:

myślę że do regulacji lamp nie wystarczy tylko odkręcić górne śruby. Od chłodnicy jest taki zaczep do regulacji z tym że najlepiej by było jakbyś zdjął zderzak, ustawił lampy względem maski i śruby do regulacji wysokości zderzaka możesz podkręcić do góry, wtedy już tylko złożyć i cieszyć się że wszystko ładnie wygląda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...