Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowa pompa ABS i przypisanie numeru VIN w A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam już na zamianę pompę ABS ze sterownikiem, podpiąłem nową pompę by sprawdzić czy wszystko chula. Posiada jeden błąd "nieprawidłowy numer Vin w sterowniku" 

 

Jak przypisać swój vin do nowej pompy? 

Opublikowano
  • Autor

Doradzi ktoś jak przypisać vin do sterownika ABS? 

Opublikowano

Wchodzisz w sterownik ABS, następnie w długie kodowanie, kopiujesz całe kodowanie ze sterownika, wracasz z kodowania do okna głównego w sterowniku ABS, wybierasz pozycję [16] Dostęp upoważniony, w podpowiedzi pokaże się login do dostępu upoważnionego, wpisujesz go, wchodzisz ponownie w długie kodowanie i wklejasz skopiowane kodowanie, zatwierdzasz i tyle.

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję. Sprawdzę i dam znać 

Opublikowano

Wrzuć auto-scan z tą nową pompą ABS.

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Wrzuć auto-scan z tą nową pompą ABS.

Błąd zniknął faktycznie. Wsadzę sterownik to wrzucę auto scan. 

Opublikowano
  • Autor

Po wrzuceniu sterownika od manualna z końcówka "AQ" jak się ruszy autem to sypie błędami... Chyba sterownik nie polubił się z pompą moją. 

 

Który sterownik ABS będzie współgrać z moją pompą ABS? Aktualny sterownik ma końcówkę "T". 

IMG_20240902_125810590_HDR_1.jpg

Opublikowano
5 minut temu, Diego1121 napisał(a):

sypie błędami

Tzn? Auto-scan?

Opublikowano
  • Autor
55 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Tzn? Auto-scan?

 

Takie błędy. Podpiąłem swój spowrotem i jest ok. 

IMG_20240902_123755692.jpg

IMG_20240902_123738303.jpg

IMG_20240902_123731927.jpg

IMG_20240902_123723084.jpg

Opublikowano

Dlaczego nie wymieniłeś całości tak jak należy, pompy i sterownika do niej należącego? Robisz od d..y strony, kombinujesz i rzeźbisz. 

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Dlaczego nie wymieniłeś całości tak jak należy, pompy i sterownika do niej należącego? Robisz od d..y strony, kombinujesz i rzeźbisz. 

 

Ponieważ ktoś mi doradził, że pompy nie trzeba wymienić i starczy sam sterownik. 

Opublikowano

To koś Ci bzdury doradził.

Opublikowano
  • Autor
56 minut temu, Muskel1 napisał(a):

To koś Ci bzdury doradził.

 

Co najlepsze, kilka osób pisało, że wystarczy sam sterownik wymienić. No ale cóż. Już ktoś mi napisał, że sprawdzi w etce jakie sterowniki pasują do mojej pompy 

Opublikowano

Można wymienić sam sterownik pod warunkiem, że jest kompatybilny z pompą, a nie na chybił trafił. Jest kilkanaście pomp i sterowników i nie wszystkie są ze sobą kompatybilne. Dlatego aby mieć 100% pewność, wymieniasz komplet.

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Można wymienić sam sterownik pod warunkiem, że jest kompatybilny z pompą, a nie na chybił trafił. Jest kilkanaście pomp i sterowników i nie wszystkie są ze sobą kompatybilne. Dlatego aby mieć 100% pewność, wymieniasz komplet.

 

Czy w etce jest napisane jakie pompy z jakimi sterownikami współgrają? 

Opublikowano

Sprawdź sobie.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Sprawdź sobie.

 

Nie korzystałem nigdy. Gdzie to znajdę? 

Opublikowano

Nie wiem czy słyszałeś kiedyś o czymś takim jak wyszukiwarka na forum?:facepalm:

 

https://a4-klub.pl/topic/471931-wyszukiwanie-części-w-katalogu-sprawdzanie-cen-i-dostępności/#comment-5591179

 

Opublikowano
  • Autor

Ok sprawdziłem. Sterownik AQ z pompą DF będzie ok. 

 

To jak włożę całość to nie wysypie mi znowu choinki na liczniku jak w przypadku przełożeniu samego sterownika? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.