Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Awaria hamulca ręcznego w A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, mam taki problem ze chciałem naprawić piszczący reczny z prawej strony, cofnąlem tloczki i przy dokręcaniu silniczka popękał. Miałem zamowic nowy, ale moja nieobecność teściu to jakoś złożył i akumulatorem próbował czy dziala(?) myślałem że wyjdę z siebie. Po zakończeniu trybu wymiany okładzin prawa strona normalnie się zacisnęła, lewa wgl nie ruszyła i wbił się tryb awaryjny) Teraz ani w tą ani w tą(ani nie moge rozpoczac ani zakonczyc wymiany okladzin), bo wyskakuje jakaś informacja.

Poniżej błędy.

20240916_200206.jpg

20240916_200156.jpg

20240916_200117.jpg

20240916_200105.jpg

Opublikowano

Gratuluje wścibskiego teścia ?  zakładasz nowy silniczek, kasujesz błędy i powinno dać się zakończyć procedurę wymiany okładzin. najlepiej przed zakończeniem trybu wymiany okładzin wycofaj podając zasilanie bezpośrednio na silniczki.

Edytowane przez audicoman

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, audicoman napisał(a):

Gratuluje wścibskiego teścia ?  zakładasz nowy silniczek, kasujesz błędy i powinno dać się zakończyć procedurę wymiany okładzin. najlepiej przed zakończeniem trybu wymiany okładzin wycofaj podając zasilanie bezpośrednio na silniczki.

Problem rozwiązany, kilka razy musiałem zaciągnąć i spuscic ręczny, i załapał, błędy wykasowałem i jest oki. Jutro maja przyjść zaciski, więc wymienie od razu komplet.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.