Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Komunikat SOS i Airbag OFF w A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam od pewnego czasu w trakcie realizacji prac naprawczych pojawiły mi się komunikaty na desce których wcześniej po przyjexdzie z usa nie było. A dokladnie:

- Passenger air bag of na desce [wraz z lampką na podsufitķwce

- emergency call malfunction

- safety system malfunction

 

Z realizowanych prac naprawczych

- była wymiana ekranu nawigacji z uwagi na jego uszkodzenie (pękniecie) (rzekomo zakupiony został nowy), i resetowanie ustawień w ustawieniach.

 

- demontarz schowka pasażera (moza tu się coś wypięło jeśli może to mieć związek z poduszka ale raczej nie sądzę że coś by mi się tam wypięło czy nawet samoistnie odpieło 

 

- Wymiana elementów blacharskich maska, prawe przednie drzwi kompletne (przekładane wszystkie bebechy), błotnik

 

W załączeniu komunikaty, komunikatu airbag nie uwieczniłem.

 

Ktoś może miał takie przypadki?

 

20240918_205500.jpg

20240918_205446.jpg

Opublikowano

1a sprawa  air bag .

W schowku możliwe że nie podłączyłeś wszystkich wtyczek . A jeżeli podłączyłeś to skasuj błąd i będzie git.

możliwe że to załatwi też 3cią sprawe - safety system malfunction.

2ga - - emergency call malfunction - zrób pełny skan i napewno ktoś pomoże . Zapewne chodzi o import USA

Edytowane przez Lukaa5

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, Lukaa5 napisał(a):

1a sprawa  air bag .

W schowku możliwe że nie podłączyłeś wszystkich wtyczek . A jeżeli podłączyłeś to skasuj błąd i będzie git.

możliwe że to załatwi też 3cią sprawe - safety system malfunction.

2ga - - emergency call malfunction - zrób pełny skan i napewno ktoś pomoże . Zapewne chodzi o import USA

Na chwilę obecną nie mam jeszcze czym zrobić stanu. Ten sos tak kojarzę że chyba się pojawił jak resetowałem ustawoenia multi.ediach a co poduszki pasażera to jakby coś się rozłączyło za schowkiem to pewnie byłyby inny komunikat, mam nadzieje ze wystarczy pokasować błędy. 

Opublikowano
17 minut temu, marwrd napisał(a):

Ten sos tak kojarzę że chyba się pojawił jak resetowałem ustawoenia multi

Jeśli chodzi o SOS , to niestety nie będzie działał u nas . Trzeba to wykasować całkowicie . Niema znaczenia że przez chwile nie było komunikatu i błędu . Przypisany jest do USA  , dlatego nie połączy się u nas i wyskakuje błąd .

Opublikowano
3 godziny temu, marwrd napisał(a):

a co poduszki pasażera to jakby coś się rozłączyło za schowkiem to pewnie byłyby inny komunikat,

jaki ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.