Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Jak odkręcić wycieraczkę ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mam problem.Jak odkrecic wycieraczke od strony kierowcy??

Sciagnalem kapselek,wykrecilem nakretke iii??Co dalej???Nie moge jej wyjac.... :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Bo trzeba użyć niezerowej siły :)

Psiknij WD-40 albo jakimś innym preparatem poczekaj i szarp, obstukaj czymś delikatnie i szarp :)

Najłatwiej jakimś ściągaczem, ale ja nie dysponowałem.

Opublikowano
  • Autor

Pryskalem,szarpalem i nic.... :wallbash::mysli:

Opublikowano

Mocniej, już jej nic nie trzyma na 100%.

Ona może być krzywo ułożona bo sprężyna dociska wycieraczkę do szyby i cała siła właśnie jest na tym bolcu. Uderzaj w tą sprężynę (dociskająć ją do dołu), kurde nie wiem czy zakumałeś o co mi chodzi. No bo to się zakleszcza pod skosem.

Opublikowano

Mała porada: przy sciąganiu załap spowrotem nakrętke (nie za dużo aby nie dociskała ramienia) i ciągnąc za ramie delikatnie postukaj młoteczkiem od góry w nakrętkę. ustrzeże cię to też przed wybiciem sobie zębów lub szyby gdy ramię nagle wyskoczy z ośki :naughty:

Opublikowano

Mała porada: przy sciąganiu załap spowrotem nakrętke (nie za dużo aby nie dociskała ramienia) i ciągnąc za ramie delikatnie postukaj młoteczkiem od góry w nakrętkę. ustrzeże cię to też przed wybiciem sobie zębów lub szyby gdy ramię nagle wyskoczy z ośki :naughty:

No fakt potrafi wystrzelić.

Opublikowano

Panowie mam problem.Jak odkrecic wycieraczke od strony kierowcy??

Sciagnalem kapselek,wykrecilem nakretke iii??Co dalej???Nie moge jej wyjac.... :wallbash: :wallbash:

Wymieniasz na inne ramiona [czyli mozesz zniszczyc stare :)], czy nie?

Ja bym oddal do szpeca. Latwo mozna uszkodzic nawet szybe, a mechanicy maja swoje sposoby na te trzpienie...

Wiem, ze pre kiedys sie z tym meczyl :)

Opublikowano

do tego potrzeba sposobu.ja tez nie dalem rady sciagnac,podjechalem do mechanika a on w 2 sekundy sciagnal

Opublikowano

jest specjalny ściągacz, ale tak jak koledzy radzą, podważasz delikatnie ramię, nakręcasz nakrętkę i pukasz w nią młoteczkiem, wcześniej WD-40

i powinno puścić :evil:

Opublikowano
  • Autor

Panowie mam problem.Jak odkrecic wycieraczke od strony kierowcy??

Sciagnalem kapselek,wykrecilem nakretke iii??Co dalej???Nie moge jej wyjac.... :wallbash: :wallbash:

Wymieniasz na inne ramiona [czyli mozesz zniszczyc stare :)], czy nie?

Ja bym oddal do szpeca. Latwo mozna uszkodzic nawet szybe, a mechanicy maja swoje sposoby na te trzpienie...

Wiem, ze pre kiedys sie z tym meczyl :)

Wymienialem obudowe ECU.NIe dalem rady tego odkrecic.POkaleczylem sobie rece,ale pokrywa przykrecona :)

Opublikowano

ja użyłem ściągacza, kupiłem za 25 zł, WD i inne środki nie pomogły

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.