Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Q5 2.0 TFSI p.m.c

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć ?
kiedyś było A4 B5 1.8T, później inne marki, następnie B8.5 2.0TDI, i obecnie powrót do OOOO. 
Długo szukałem A4 B 8,5 Allroad jednak finalnie trafiła sie fajna Q5 2.0 TFSI + 8HP w akceptowalnym wyposażeniu jak na Q5 i mały przebieg bo 97tys kilometrów.
Auto niegroźnie uszkodzone w prawy bok (2x drzwi i błotnik). W czasie kiedy płyneło do PL trafił się w śmiesznych pieniądzach zderzak s-line/SQ5 więc odrazu go kupiłem. Za jakiś czas dokupiłem tylni od SQ5 bo tak jakoś nie do pary ?.

 

Wyposażenie z grubsza:
- Bang&Olufsen
- Fotele skóra (sline) + grane z przodu, elektryczne z pamięcią
- Trójramienna kierownica z łopatkami
- Elektryczna klapa
- MMI 3G+

- Xenon + Drl
- 19 calowe felgi z nowymi oponami wielosezonowymi Falken

- Keyless go
- kamera cofania

- parktronic przód i tył
- zawieszenie 1BA
- duży dach
- przednia szyba, szkło atermiczne

- bezpieczne lusterko wewnętrzne automat. przyciemniane, z kompasem
- Wskaźnik ciśnienia w oponach
- asystent zmiany pasa

- Home link

Zaraz po zakupie:

- wleciała nowa odma 06H103495AK,

- wycieraczka na tył OXIMO

- Spolszczenie, aktualizacja MMI i MAP + zakodowanie kilku rzeczy.

 

 

Zaraz po odebraniu:

IMG_5140.jpg

IMG_5141.jpg

IMG_5147.jpg

IMG_5149.jpg

IMG_5156.jpg

IMG_5154.jpg

Opublikowano
  • Autor

Auto naprawione, odrazu wjechał nowy przód ?oraz tył od SQ. Przy okazji tylne lampy zostały bardzo delikatnie przyciemnione.

Odrazu dołożyłem cały układ mycia reflektorów wraz ze zmianą zbiorniczka na 2 dwie pompki. Na późniejszy czas pozostało dorobienie przewodów od wtyczki 2 pompki, podpięcie i kodowanie.

 

Do zrobienia:
- koncówki wydechu bo wygląda okropnie

- dechroming listew

- lusterka na czarno
- jakaś felga 20" 9-9,5j ? lub 19" 9,5j - szukam inspiracji
- eibach pro kit
- intensywniejsze przyciemnienie szyb
- może kiedyś jakieś dokładki od maxstonedesign

- stage 1 + skrzynia

- one step

 

mycie po robocie i nowy ryjek ?

IMG_5601.jpg

IMG_5548.jpg

IMG_5614.jpg

Edytowane przez p.m.c

Opublikowano

ładny ten ryjek :) 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.