Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Szarpie sprzęgło jak zimny


gregor8140

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zapytanie i proszę o poradę. Jak z rana jeżdżę moim samochodem to przy ruszaniu mi szarpie sprzęgło(ale bez przesady da się wytrzymać), jak dodam więcej obrotów to już nie. Podejrzewam, że sie olej przedostaje do sprzęgła i się lekko ślizga, ale tylko podczas ruszania nigdy w trakcie, jak samochód pochodzi to ustaje. Poradźcie co to może być, ewentualny koszt naprawy i czy można z tym jeździć bo narazie nie mam czasu na warsztat :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem podobne objawy, tez szarpało mi na zimnym silniku z tym ze szarpanie bylo mocne na ciepłym juz nie tak, z tym ze umnie juz w skrzyni lozysko sprzegła bylo w złym stanie bo ze skrzyni wydobywał sie taki metaliczny dzwiek a jak wciskałem sprzegło to ustawał jak odpuszczałem znowu był słyszalny, zakonczyło sie wymiana kompletnego sprzegła jesli bedziesz wymianiał to kupuj z luka koszt jakies 750zł, mozesz tak jezdzic z tym szarpaniem ja rok jezdzilem i nic sie nie stało z tym ze dokuczliwa sprawa tak jezdzic dlatego wymieniłem bo juz mialem tego dosyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...