bartoqo Opublikowano 14 godzin temu Opublikowano 14 godzin temu Witam, czy ktoś jest tu w stanie polecić kogoś kto ogarnia mody w wydechu w okolicach Wodzisławia śląskiego? Nie musi być to firma ale gość kto to jest w stanie ogarnąć ;). Mam zrobiony przelot i w miejscu tłumika końcowego mam przepustnice. Chciałbym wrzucić Dp. Czy ktoś jest mi w stanie rozpisać rzeczywiste koszty z jakimi wiąże się ten mod?
Hugo Opublikowano 13 godzin temu Opublikowano 13 godzin temu Musisz zerknąć na ofertę na Allegro albo podzwonić po firmach od układu wydechowych i będziesz wiedział jaka konkretnie cena, bo rozstrzał w cenowej jest dosyć spory. Ja robiłem kiedyś to kolegami wyspawał i po znajomości zapłaciłem 300 zł 😎 ale teraz ceny odjechały.
bartoqo Opublikowano 13 godzin temu Autor Opublikowano 13 godzin temu Problemy z tym jakieś miałeś potem przy przeglądzie czy coś? I oprócz montażu trzeba coś z silnikiem robić ? Bo u mnie za silnik i skrzynię zawołał 2300 😃
Hugo Opublikowano 7 godzin temu Opublikowano 7 godzin temu 5 godzin temu, bartoqo napisał(a): Problemy z tym jakieś miałeś potem przy przeglądzie czy coś? Na przeglądach zero problemów. Potrafi walić błędem od sony i pozostaje zabawa z emulatorem albo wykodowanie. 5 godzin temu, bartoqo napisał(a): I oprócz montażu trzeba coś z silnikiem robić ? Bo u mnie za silnik i skrzynię zawołał 2300 😃 Nie trzeba. Ja miałem zrobioną modyfikację i za całość zapłaciłem 1000zł. Ale to po znajomości
bartoqo Opublikowano 2 godziny temu Autor Opublikowano 2 godziny temu Ja bym odkodowal kompletnie te sondy i juz jeśli tak można
bartoqo Opublikowano 2 godziny temu Autor Opublikowano 2 godziny temu 4 godziny temu, Hugo napisał(a): Na przeglądach zero problemów. Potrafi walić błędem od sony i pozostaje zabawa z emulatorem albo wykodowanie. Nie trzeba. Ja miałem zrobioną modyfikację i za całość zapłaciłem 1000zł. Ale to po znajomości Ale bez grzebania w sterowniku oprócz wykodowania sond nic się nie stanie?
Hugo Opublikowano 2 godziny temu Opublikowano 2 godziny temu 42 minuty temu, bartoqo napisał(a): Ale bez grzebania w sterowniku oprócz wykodowania sond nic się nie stanie? Głośniej się zrobi
bartoqo Opublikowano 1 godzinę temu Autor Opublikowano 1 godzinę temu 20 minut temu, Hugo napisał(a): Głośniej się zrobi To wiem haha masz przelot też ? Masz nagranie? Jak ci to gada teraz ?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się