Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak zasięgu LTE w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi a4 b9 2020 2.0 tdi po lifcie 
witam mam problem a mianowicie znikł mi zasięg LTE robiłem już chyba wszystko od resetu radia po odłączenie akumulatora i wyciągnięcie bezpieczników , czy ktoś może wie gdzie leży problem ? 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Mlody2212 napisał(a):

Audi a4 b9 2020 2.0 tdi po lifcie 
witam mam problem a mianowicie znikł mi zasięg LTE robiłem już chyba wszystko od resetu radia po odłączenie akumulatora i wyciągnięcie bezpieczników , czy ktoś może wie gdzie leży problem ? 

@Muskel1

Opublikowano

Auto-Scan?

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Muskel1 napisał(a):

Auto-Scan?

I tu jest problem bo mi się kabel popsuł i nie zrobiłem scana 

Opublikowano

Od tego zaczynamy diagnozę.

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Od tego zaczynamy diagnozę.

Później wrzucam skan 75 , D6 , De tych błędów nie idzie usunąć 

IMG_2463.jpeg

Opublikowano

No ale co to ma być?

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

No ale co to ma być?

Moment wrzucę cały skan 

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, Muskel1 napisał(a):

No ale co to ma być?

Cały skan 

Nowy dokument tekstowy (3).txt

Opublikowano

Błędy w sterownikach 19 i 5F wskazują na albo usterkę sterownika 75 (odpowiadającego za komunikację) lub uszkodzeniu wiązki/wtyczki itp...

Jeżeli miałbym na coś obstawiać, to raczej sterownik 75 (ConBox), bo to częsta usterka w B9 poliftach.

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Błędy w sterownikach 19 i 5F wskazują na albo usterkę sterownika 75 (odpowiadającego za komunikację) lub uszkodzeniu wiązki/wtyczki itp...

Jeżeli miałbym na coś obstawiać, to raczej sterownik 75 (ConBox), bo to częsta usterka w B9 poliftach.

Gdzie ten sterownik 75 się znajduje ? 

Opublikowano

W bagażniku strona kierowcy pod podłogą.

Screenshot_20250606_222123_Opera.jpg

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, Muskel1 napisał(a):

W bagażniku strona kierowcy pod podłogą.

Screenshot_20250606_222123_Opera.jpg

Ok dzięki wielkie za pomoc zajrzę tam jutro auto jeszcze na gwarancji i właśnie się kończy😱

Opublikowano

No to śmigaj do nich, bo tanie to nie jest.

Opublikowano

Ikona LTE nie znika w przypadku awari conboxa poprostu nie pokazuje sieci , nie grzebales w kodowaniu?

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, Deniro napisał(a):

Ikona LTE nie znika w przypadku awari conboxa poprostu nie pokazuje sieci , nie grzebales w kodowaniu?

Nie grzebałem z niczym poprostu znikło 

Opublikowano
18 minut temu, Deniro napisał(a):

Ikona LTE nie znika w przypadku awari conboxa poprostu nie pokazuje sieci , nie grzebales w kodowaniu?

Moim zdaniem, patrząc na zapisane błędy w sterownikach, jest tam coś więcej niż tylko zniknięcie ikonki.

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Moim zdaniem, patrząc na zapisane błędy w sterownikach, jest tam coś więcej niż tylko zniknięcie ikonki.

Zrobiłem termin do serwisu dopiero niestety na za tydzień oprócz tego navi nie działa , rozpoznawanie znaków drogowych swiruje  , nie idzie się połączyć z aplikacją my Audi bo jest offline , jak zrobią i powiedzą co było to napiszę . 

Opublikowano
W dniu 6.06.2025 o 22:23, Muskel1 napisał(a):

W bagażniku strona kierowcy pod podłogą.

Screenshot_20250606_222123_Opera.jpg

Ten moduł znajduje się tylko w tym miejscu?  Słyszałem że może znajdować się w konsoli środkowej, zależne to jest od konfiguracji samochodu.

Opublikowano
21 minut temu, Aux54 napisał(a):

Słyszałem że może znajdować się w konsoli środkowej, zależne to jest od konfiguracji samochodu.

Źle słyszałeś.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.